dr n. med. Jacek Adam Dzieciuch

Neurolog, Wizyty domowe

Kiedy mąż nagle trafił na oddział neurologiczny Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, na salę, na której chorymi opiekował się dr J. Dzieciuch, sprawdziłam w Internecie opinie innych pacjentów o tym lekarzu. Byłam niespokojna. Miałam mieszane uczucia. Nie wiem skąd takie rozbieżności w opiniach? Lekarz okazał się osobą bardzo kompetentną, kompleksowo podszedł do schorzenia. Zlecił mnóstwo badań, wykazywał duże zainteresowanie samopoczuciem męża (a także współpacjentów). Prawdą jest, że jest małomówny, ale zapytany, szczegółowo odpowiadał na zadane przez nas pytania, wyjaśniając wszystkie nasze wątpliwości. Jest uprzejmy i bardzo zaangażowany w swoją pracę - ...

Prawdą jest, że jest małomówny, ale zapytany, szczegółowo odpowiadał na zadane przez nas pytania, wyjaśniając wszystkie nasze wątpliwości. Jest uprzejmy i bardzo zaangażowany w swoją pracę - prawdziwy lekarz. Godny polecenia.
Opieka lekarska i pielęgniarska na tym oddziale bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Nie sadzę, abyśmy mieli wyjątkowe szczęście. Tam chyba tak naprawdę jest!
I mąż i ja szczerze polecamy opiekę medyczną doktora Jacka Dzieciucha i całego personelu oddz. neurologicznego z Ordynatorem na czele.

Pan Jacek Dzieciuch to bardzo dobry specjalista, miły człowiek. Choć wszystko odbywało się nieco szybko, ale dużo pytań i co ważne mogłem się dowiedzieć o moim stanie zdroawia. odpowiednio dobrane leki i wyniki coraz lepsze, dziękuję za opiekę

polecam bardzo, to lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem. dobrze zdiagnozował u mnie boreliozę, której poznańscy lekarze przez ok 6 lat nawet nie podejrzewali, a choroba postępowała i dużo skutków ubocznych przez nią się pojawiło. dr Dzieciuch nie wyśmiewa innych specjalistów ale konkretnie skupia się na pacjencie. leczyłam się u niego ok 3 lat. polecam

W moim odczuciu bardzo wnikliwa analiza każdego przypadku i dostosowanie leczenia do faktycznych potrzeb pacjenta. Fachowość i uprzejmość idą ze sobą w parze. Bardzo wysoka kultura osobista. Świetny lekarz

Specjalista to dobre określenie - wysoki poziom wiedzy, etyki i co ważne kultury osobistej. Nie zdarza się to zbyt często z mojego doświadczenia. Jak najbardziej pozytyw.

Miły i inteligentny człowiek. Każda wizyta przebiega w dobrej atmosferze. Jest profesjonalny i godny polecenia:-) świetny facet!

Polecam, pomógł mi w trudnych chwilach. Trafnie postawił diagnozę i poprowadził leczenie. Pomocny w i dostępny w każdym momencie

Rzetelny, kompleksowe podejście. Miły, poświęca wiele czasu na tłumaczenie istoty choroby i leczenia. Polecam w sytuacjach trudnych.

rzetelny, konkretny, cierpliwy lekarz i dobry czlowiek, odpowiada na telefony pomimo ogromnej pracy przy pacjentach znajduje czas pozdrawiam

Nie polecam mieć jakikolwiek kontakt z Panem Doktorem! Niemiły, Nieuprzejmy, Arogancki... To tylko tak w skrócie! Co do kompetencji i wykonywanej pracy pożal się Boże... Przy wypisie ze szpitala wystawił receptę na leki bez nr PESEL i nie na te leki, które miał... tak więc, trzeba było prosić lekarza rodzinnego o poprawkę bo w aptece nie chcieli przyjąć recepty... I były to leki, które chory potrzebował natychmiastowo! Nie jest to lekarz z powołania więc nie polecam!

Wciąż poszukujesz "Neurolog Poznań"?

Fabryczna 34b
60-512 Poznań