dr n. med. Jacek Adam Dzieciuch

Neurolog, Wizyty domowe

Polecam, pomógł mi w trudnych chwilach. Trafnie postawił diagnozę i poprowadził leczenie. Pomocny w i dostępny w każdym momencie

Rzetelny, kompleksowe podejście. Miły, poświęca wiele czasu na tłumaczenie istoty choroby i leczenia. Polecam w sytuacjach trudnych.

Nie polecam mieć jakikolwiek kontakt z Panem Doktorem! Niemiły, Nieuprzejmy, Arogancki... To tylko tak w skrócie! Co do kompetencji i wykonywanej pracy pożal się Boże... Przy wypisie ze szpitala wystawił receptę na leki bez nr PESEL i nie na te leki, które miał... tak więc, trzeba było prosić lekarza rodzinnego o poprawkę bo w aptece nie chcieli przyjąć recepty... I były to leki, które chory potrzebował natychmiastowo! Nie jest to lekarz z powołania więc nie polecam!

rzetelny, konkretny, cierpliwy lekarz i dobry czlowiek, odpowiada na telefony pomimo ogromnej pracy przy pacjentach znajduje czas pozdrawiam

Naprawdę polecam . Dobre rzetelne podejście. Dobra diagnoza i leki. Czuję się teraz dobrze. Godny zaufania i polecenia innym pacjentom.

jestem zadowolona , doktor przyjął mnie zbadał, szybko skierował na badani ai przepisał odpowiednie leki. Teraz czuję się dobrze i chodzę na badania kontrolne. Polecam fachowy i kompetentny

w sprawach skomplikowanych i trudnych godny polecenia specjalista. Zawsze dostępny, wiele tłumaczy i wyjaśnia. Polecam, polecam

Potraktował mnie i moje dolegliwości poważnie. Sympatyczny i kompetentny, mający zawsze czas dla pacjentów, dużo tłumaczy i objaśnia. Polecam w trudnych i skomplikowanych sprawach.

okropny, nawet nie spojrzał a mnie podczas badania dał receptę i zbył pomimo że mówiłam o dość poważnych objawach jak mrowienia, bóle i zawroty głowy- płacić składki i trafić na takiego doktorka....masakra!!!!!

Bardzo dobry i fachowy lekarz. Zaangażowany i kompetentny. Zajmuje się pacjentem i jego chorobą kompleksowo. W trudnych sprawach gorąco polecam. .