dr n. med. Jacek Adam Dzieciuch

Neurolog, Wizyty domowe

To nalepszy neurolog na jakiego mogłam trafić. Konkretny, rzeczowy. Przeprowadził mnóstwo badań (doppler, rezonans etc) żeby postawić jak najlepszą diagnozę. Kilkakrotnie dzwoniłam do niego nawet w późnych godzinach wieczornych i nigdy nie usłyszałam, że nie ma czasu. To człowiek z sercem na dłoni. Życzę wszystkim żeby trafiali na takich lekarzy.

Przy pierwszej wizycie wywarł na mnie mieszane odczucia, ale z kolejnymi wizytami zaczęłam się do niego przekonywać. Zawsze poświęca mi sporo czasu, kiedy proszę go o jakieś skierowanie, pytam czy jakieś leczenie/zabiegi mają sens, zawsze stara się pomóc i rozwiać wątpliwości. Minusem jak dla mnie jest to, że z reguły trzeba p. doktorowi zadawać sporo pytań, sam niewiele mówi.

Rewelacyjny lekarz i specjalista. Dzięki niemu wróciła mi chęć do życia po wykluczeniu tragicznej diagnozy SM. Ma dużo cierpliwości do pacjenta, zawsze ma dla nich czas i odpowiada na najgłupsze pytania. Pierwszy lekarz, który sprawił, że wraca wiara w ten zawód.

na pierwszej wizycie był poprostu rutynowym lekarzem ale na kolejnych wizytach jest bardzo dobrze jestem po 5 wizycie zapisał leki leki powiedziałn co mam robić kiedy przyjść na kolejną wizyte czuje sie o wiele lepiej teraz to już są tylko wizyty kontrolne , a jest jeszcze jedna rzecz w tej przychodni są duże opużnienia ale to świadczy o tym że są sami dobrzy lekarze