lekarz Jacek Afrykański

Psychiatra

3,7
3,9

Lekarz, który wysłuchał postawił trafną diagnozę, poza tym wspaniały człowiek, polecam wszystkim niezdecydowanym

Polecam. Jestem miło zaskoczona. Do pana doktora trafiłam po uprzednim leczeniu u wielu innych psychiatrów. Konkretny, miły, szczery, profesjonalny. Nie spodziewałam się że aż tyle czasu poświęca pacjentowi podczas wizyty. Widać że ma indywidualne podejście do każdego pacjenta i że się naprawdę interesuje i uważnie słucha.

W dupe może mnie pocałować na depresje przepisuje klozepan oszolom Niszczy ludzi w więzieniu śmierci mu zycze

W dupe może mnie pocałować na depresje przepisuje klozepan oszolom
Niszczy ludzi w więzieniu śmierci mu zycze

Nie prowadził mojej dokumentacji przez rok w przychodni!!! miałam z tego powodu duże problemy, umył ręce,a wydawał się na początku dusza człowiek...

Z pełnym profesjonalizmem podchodzi do pacjenta, traktując go podmiotowo,cierpliwy co w tej dziedzinie jest istotne a przede wszystkim to człowiek,który mocno angażuje się w swoją prace z pacjentem!!!

Przede wszystkim wspaniały człowiek!!!!! Kompetenty, świetnie przygygotowany do zawodu i nie obiecuje " gruszek na wierzbie ". Szczery, co w tej specjalizacji jest warunkiem koniecznym. Polecam!!!!!!!!

Przede wszystkim wspaniały człowiek!!!!!
Kompetenty, świetnie przygygotowany do zawodu i nie obiecuje
" gruszek na wierzbie ".
Szczery, co w tej specjalizacji jest warunkiem koniecznym.
Polecam!!!!!!!!

Przede wszystkim człowiek (to duża rzadkość wśród lekarzy) a co za tym idzie świetny lekarz polecam z całą odpowiedzialnością i świadomością byłej pacjentki

i świadomością byłej pacjentki

Szczerze polecam,mi pomógł bardzo świetny fachowiec w swojej dziedzinie oby więcej tak dobrych lekarzy.

Duże OK, kompetentny lekarz, najlepszy w swojej dziedzinie.

Duże OK, kompetentny lekarz, najlepszy w swojej dziedzinie.

Dość rozsądny, dość uczciwy. Konfrontowałe u Pana Afrykańskiego opinię biegłych sądowych, Był to jedyny lekarz u którego wyczułem dystans do spraw nie związanych ze zdrowiem.