lekarz Jacek Afrykański

Psychiatra

Bardzo życzliwy lekarz. Nie ocenia, daje bardzo duże wsparcie. Po każdej wizycie czułam się wysłuchana, podniesiona na duchu. Dobrze dobrał lek oraz jego dawkę. Wszystko ze spokojem tlumaczy. Jestem zachwycona takim lekarzem i życzyłabym sobie, aby taką postawę mieli też lekarze innych specjalizacji.

Bardzo dobry doktor. Kompetentny w swojej dziedzinie. Godny polecenia i zaufania. Mi bardzo pomógł.

Bardzo mądry lekarz, bardzo pomocny, życzliwy z ogromem cierpliwości. Jeden z najlepszych u jakich mialam okazję się leczyć. Spokój i wyważony ton to znaki szczególne Pana Doktora.

Lekarz, który wysłuchał postawił trafną diagnozę, poza tym wspaniały człowiek, polecam wszystkim niezdecydowanym

W dupe może mnie pocałować na depresje przepisuje klozepan oszolom Niszczy ludzi w więzieniu śmierci mu zycze

W dupe może mnie pocałować na depresje przepisuje klozepan oszolom
Niszczy ludzi w więzieniu śmierci mu zycze

Nie prowadził mojej dokumentacji przez rok w przychodni!!! miałam z tego powodu duże problemy, umył ręce,a wydawał się na początku dusza człowiek...

Polecam. Jestem miło zaskoczona. Do pana doktora trafiłam po uprzednim leczeniu u wielu innych psychiatrów. Konkretny, miły, szczery, profesjonalny. Nie spodziewałam się że aż tyle czasu poświęca pacjentowi podczas wizyty. Widać że ma indywidualne podejście do każdego pacjenta i że się naprawdę interesuje i uważnie słucha.

nie polecam. Poza gabinetem ma w nosie pacjenta, bierze kase i reszta go nie interesuje.Ktoś chory umiera ale on nawet nie ma czasu porozmawiać z lekarzami, którzy próbują ratować tą osobe.

Dość rozsądny, dość uczciwy. Konfrontowałe u Pana Afrykańskiego opinię biegłych sądowych, Był to jedyny lekarz u którego wyczułem dystans do spraw nie związanych ze zdrowiem.

Bardzo skuteczny i zyciowy lekarz. Godny polecenia.

Bardzo skuteczny i zyciowy lekarz. Godny polecenia.