lekarz Jacek Anusik

Urolog

Bardzo rzeczowy i konkretny. Bardzo dobry fachowiec w swojej specjalności, Doskonale tłumaczy wszystkie kwestie które są omawiane na wizycie. Lekarz godny zaufania choć może czasem troszkę zasadniczy i szczery do bólu to fachowiec doskonały.

Lekarz doskonale współpracujący z pacjentem. Merytoryczny. Doskonały specjalista. Uprzejmy. Mankament- długie wizyty do 45 min.

Pacjent po dłuższym pobycie w szpitalu często głodzony na potrzeby badań, w których musi być na czczo, później Pan doktor oskarża rodzinę, że zagłodziła pacjenta.

Nie polecam!!! Mimo umówionej godziny prosi do gabinetu pacjentów, którzy są na końcu kolejki. Żenada, stracone dwie godziny na czekanie.

Lekarz nietuzinkowy ale BARDZO skuteczny. Po 10 latach biegania po lekarzach różnych specjalności, braniu ton antybiotyków w rok wyprowadził mnie z choroby......Lekarz GODNY polecenia!!!

LEKARZ UROLOG, KTÓRY NIE MA SPECJALIZACJI Z UROLOGII. JAKO FACHOWIEC DO NICZEGO.POSIADAJĄCY SWOJE TEORIE MEDYCZNE.NIE POLECAM

Świetny chirurg i urolog w jednej postaci.

Świetny chirurg i urolog w jednej postaci.

Pierwszy lekarz, który po kilkunastu latach zmagań z problemami urologicznymi, podszedł profesjonalnie do tematu i po prostu mnie wyleczył.