Z całego serca nie polecam doktora Bartnika. Nie wiem jak taki człowiek w ogóle może mieć tytuł lekarza. Podając wszystkie swoje dolegliwości związane z zatokami oraz niepoprawne wyniki badań rezonansu magnetycznego i prześwietlenia zatok (skierowanie dostałam od lekarza rodzinnego, nie od pana bartnika, który dawno powinien to zrobić ponieważ to nie była pierwsza wizyta u niego), pan doktor powiedział, że nie ma pojęcia co robić. Stwierdził, że zawsze jak nie ma pomysłu to „FASZERUJE PACJENTÓW LEKAMI i czasami to pomaga, może Pani też to pomoże, a może nie”. Zapytałam go ...

Stwierdził, że zawsze jak nie ma pomysłu to „FASZERUJE PACJENTÓW LEKAMI i czasami to pomaga, może Pani też to pomoże, a może nie”. Zapytałam go również co w takim razie zrobić z moimi złymi wynikami badań (zapalenie zatok, polip zatoki) Pan Bartnik odpowiedział, oczywiście że nie wie… po krótkim namyśle odpowiedział, że „może sobie pani to jakoś zoperować” nie podając żadnych szczegółów, ani nie przepisując żadnego leku. Na koniec wizyty z uśmiechem na twarzy powiedział mi, że nie widzi dla mnie dobrej przyszłości i że zaprasza mnie w styczniu, „może do stycznia się jakoś pani polepszy”.

Nie wiem jak się do pana doktora zarejestrować. Bardzo bym chciała się do niego dostać. Bardzo proszę chociaż o nr telefonu.

Profesjonalista w każdym calu. Bardzo dobre podejście po pacjenta. Trfna diagnoza, skuteczne leczenie.

Witam, do doktora trafiłam przypadkiem z moim synem. Byłam bardzo zaskoczona jego podejściem do leczenia i do pacjenta. Rewelacja! Syn od kilku lat miał problemy z zatokami. Po leczeniu u doktora w ciągu kilku miesięcy zlikwidowaliśmy problem całkowicie. Doktor bardzo miły, konkretny, uczynny. Z całego serca polecam!

Witam,

Takiego poziomu uwagi nie spotkałem jeszcze u lekarza. Widzi w pacjencie człowieka i traktuje go z szacunkiem. Tłumaczy diagnozę i uzasadnia terapię. Szczerze polecam.

Bardzo dobry lekarz. Bada bardzo dokładnie. Traktuje swoich pacjentów z szacunkiem. Jej diagnozy są trafne . Gorąco polecam :)

Jako jedyny lekarz nie patrzy na wiek,nie wyśmiewa.Przeprowadza długi wywiad na temat problemu(zawroty głowy).Nie wyciąga pochopnych wniosków tylko podejrzewa.Dla niego liczą się tylko wyniki badań,dla tegoż wypisuje mnóstwo skierowań i badań.Dba o pacjenta.

Konkretnie i kompetentnie. Sympatycznie i wnikliwie. Bez nadmiernej wylewności(in plus), ale dociekliwie i kompleksowo. Badanie przeprowadzone delikatnie, bez wkładania łopatki "do tchawicy". Dzieci wychodziły z gabinetu Doktora z okrzykiem: "ale fajnie było". A że to jeszcze w ramach wizyty NFZ... Polecam bez wahania.BeataKuzniar

Bardzo polecam, jestem zadowolona z wizyty, w koncu ktos sensowny :)

Bardzo polecam, jestem zadowolona z wizyty, w koncu ktos sensowny :)

LEKARZ NA MEDAL A DO TEGO Z POCZUCIEM HUMORU

LEKARZ NA MEDAL A DO TEGO Z POCZUCIEM HUMORU

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Kraków"?

Paweł Papież

Laryngolog
LARMED
ul.Lwowska 17/1
Kraków
Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego
os. Na Skarpie 66
NASZ LARYNGOLOG Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Paweł Papież, Gabinet Laryngologiczny Paweł Papież
os.2 Pułku Lotniczego 1E

lek. med.