lekarz Jacek Bera

Opinie dziewczyn podzielcie przez 3. Pan Doktor ładnie czaruje swoim aksamitnym barytonem :). Ja napiszę konkretnie: 1) Czy spełnił moje oczekiwania? Moje raczej tak, mojej matki - nie. Ja przyszedłem z prostym urazem kolana, mama z kompleksowym problemem. 2) Czy jest kompetentny? Tak mi się wydaje. Sprawia wrażenie dobrego fachowca, szczególnie od urazów. Miałem polecenie od osoby z poważniejszym urazem, gdzie były 2 duże zabiegi - tam się sprawdził bardzo dobrze. A więc urazowiec, problem z tym, że niektórzy mają przewlekłe problemy, gdzie doraźna interwencja niewiele daje. W przypadku mamy ...

2) Czy jest kompetentny? Tak mi się wydaje. Sprawia wrażenie dobrego fachowca, szczególnie od urazów. Miałem polecenie od osoby z poważniejszym urazem, gdzie były 2 duże zabiegi - tam się sprawdził bardzo dobrze. A więc urazowiec, problem z tym, że niektórzy mają przewlekłe problemy, gdzie doraźna interwencja niewiele daje. W przypadku mamy Pan Doktor wyskoczył z homeopatią, co raczej odczytuje jako efekt bezradności a nie kompetencji.
3) Czy jest uprzejmy? Na poziomie, nic ponadto.
4) Czy poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu? Po stawce jakiej życzą sobie w Galenie (150 zł na wejściu) spodziewałem się więcej. Może powinni podwyższyć stawkę a lekarzom zapisywać mniej pacjentów? Nie wiem, rozumim też, że o tych późnych porach można być zmęczonym, tak czy siak jak ktoś ma pomysł tak jak ja jechać specjalnie 40km, to odradzam, bo poczuje się potraktowany "po łebkach".
5) Czy tłumaczy chorobę i metodę leczenia? Tyle o ile. Jak się go przyciśnie to zaczyna tłumaczyć. Choć bez wdawania się w niunase, po co tracić czas na rozjaśnianie ciemnoty laików? Poza tym patrz punkt 4.
6) Czy kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego? :) Ta, jasne. Kompleksowość podejścia kończy się na oglądzie, badaniu organoleptycznym i wywiadzie. Mój problem Pan Doktor uznał za zbyt błachy żeby podejść kompleksowo (i zrobić choćby roentgena), natomiast problem mamy potraktował tak samo z zupełnie odwrotnych powodów - był zbyt zawiły, skomplikowany i niejasny. Aha i oczywiście wszystkiemy jest generalnie winna nadwaga. Tyle to ja wiem bez wychodzenia z domu. Pytanie, Panie Doktorze, brzmi - co dalej? A jak Pan nie wie co, albo uważa, że to pytanie nie do lekarza, to niech Pan to powie wprost, a nie czaruje. No, ale z mówienia prawdy nie ma roboty i kasy, w przeciwieństwie do czarowania.
7) Czy wzbudza zaufanie? Wzbudza, ale to zasługa głównie powierzchowności (Pan Doktor jest wysokim, zadbanym facetem o głębokim, miło brzmiącym głosie :) )
8) Czy polecił byś tego lekarza znajomemu? Ogólnie - raczej nie. Gdyby sprawa dotyczyła tylko urazu i wymagała doraźnej pomocy, może bym się nad tym zastanowił.

Super lekarz. POLECAM. Fantastyczna fachowość.

Super lekarz. POLECAM. Fantastyczna fachowość.

Polecam tego lekarza z pełnym przekonaniem, rewelacyjny specjalista, po endoprotezie stawu biodrowego zaczęłam nowe lepsze życie. Mogę wszystko. Żałuję, że tak późno się zdecydowałam. Lekarz bardzo miły, wspaniały fachowiec, pracuje z pasją. Polecam!!!

Poleciłabym tego lekarza każdemu kto ma problemy w dziedzinie ortopedii. Ma troszkę hopla na temat zdrowego stylu życia i prawidłowej masy ciała swoich pacjentów - ale to podobno rutyna w Jego fachu :)

Poleciłabym tego lekarza każdemu kto ma problemy w dziedzinie ortopedii.