dr n. med. Jacek Bogucki

Neurochirurg, Traumatolog

dziękuję doktorze, za to że jesteś prawdziwym lekarzem

dziękuję doktorze, za to że jesteś prawdziwym lekarzem

Pan doktor operował przez ponad 8 godzin mojego 78 letniego ojca,był to rozległy oponiak,operacja była 5.04.2012 r,po 3 tygodniach wrócił do domu i nabiera sił.Bardzo dziękuję Panu doktorowi-szczerze polecam.

Nawroty pooperacyjne. Nie poświęca choremu odpowiednio dużo czasu.

Nawroty pooperacyjne.
Nie poświęca choremu odpowiednio dużo czasu.

Dr Bogucki to uprzejmy, rzeczowy i konkretny człowiek. Kierując mnie na operację uprzedził o wszystkich EWENTUALNYCH powikłaniach. Szczerze mówiąc poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam, cierpliwie odpowiadając na każde moje pytanie. Jest miłym i ciepłym człowiekiem. Czekam teraz na operację i przyznam, ze chyba nie oddałabym swojego kręgosłupa w inne ręce - bo p. Doktor wzbudził moje zaufanie juz od pierwszej chwili. AM.

Byłam 2-krotnie operowana przez Pana doktora.Jest to doskonały, wysokiej klasy specjalista. Dzięki niemu żyję i normalnie funkcjonuję. DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA PANIE DOKTORZE. Wielki szacunek dla Pana wiedzy i umiejętności. Hanna Grzegorczyk z Ostrołęki

Hanna Grzegorczyk z Ostrołęki

Byłam pacjentką w szpitalu bielańskim. Doktor Bogucki operował "moją głowę". To był duży guz okolicy lewego kąta mostowo-móżdżkowego. Nerwiak. Dla mnie i moich najbliższych to MISTRZ ŚWIATA. Życzę Panu samych zadowolonych pacjentów. Anna Chojnowska

Anna Chojnowska

Wspaniały lekarz, bardzo dobre podejście do starszych ludzi, wzbudza sympatię, skomplikowana operacja głowy przeprowadzona w 100% pozytywnie, moja mama bardzo szybko wraca do zdrowia dziękujemy Panie doktorze. Pozdrawiamy rodzina Kowalewskich.

PRZEBYWALEM W SZPITALU BIELANSKIM MAJ 2011 LEKARZ PROWADZACY ORAZ OPERATOR JACEK BOGUCKI BARDZO POWAZNE SCHORZENIE KREGOSLUPA OPEROWAL JACEK BOGUCKI SWIETNY LEKARZ BARDZO DOBRY SPECJALISTA BARDZO DOBRZE POSTAWIONA DIAGNOZA FACHOWO ZROBIONA OPERACJA DZIEKI NIEMU CHODZE FUNKCJONUJE WCZESNIEJ KTOS PISZE ZE ZMECZONY PEWNIE CZASAMI TAK A JAK WY BYSCIE SIE CZULI PO 16 GODZ OPERACJI TO TEZ POMIMO WSZYSTKO CZLOWIEK NIE ROBOT TO ZE CZASAMI SPADA SIE Z OPERACJI A JAK MA POSTAPIC LEKARZ W CHWILI ZAGROZENIA ZYCIA LUDZIE CO WY WYPISUJECIE TO SA POWAZNE OPERACJE TO NIE JEST WYCZYSCIC WRZOD NA PUPIE PANIE DOKTORZE PANIE JACKU SERDECZNE DZIEKI OD PANSKIEGO PACJENTA JERZY KAMINSKI ORAZ POZDROWIENIA OD ANI CHOJNOWSKIEJ OPERACJA GLOWY TEZ CZUJE SIE SWIETNIE OBYDWOJE BYLYSMY SKIEROWANI ZE SZPITALA W WYSZKOWIE OD DR MARIOLA WIERZBA TEZ SWIETNY NEUROLOG JESZCZE RAZ GORACE DZIEKI POLECAM JUREK

Byłam pacjentką w szpitalu na Bielanach, miałam poważną operację głowy. Lekarz niezwykle życzliwy i dbający o pacjentów. Uprzejmy, zawsze cierpliwie omawiał wszelkie wątpliwości. Bardzo szybki w działaniu co zlecania badań, leków, diagnozy i reakcji na potrzeby pacjenta. Świetny specjalista, po 2 tygodniach od operacji byłam w stanie jeździć na rowerze, pływać. Dzięki dr Boguckiemu mogę cieszyć się życiem jakby nigdy nic mi nie dolegało. Jestem bardzo wdzięczna. A. Łyszcz

mam bardzo, bardzo przykre wspomnienia związane z tym lekarzem, niestety

mam bardzo, bardzo przykre wspomnienia związane z tym lekarzem, niestety