dr n. med. Jacek Bogucki

Neurochirurg, Traumatolog

Nie polecam nikomu tego lekarza. Jeszcze dziś na wspomnienie tej wizyty mam łzy w oczach. Na pewno wspaniały prywatnie- za pieniądze. W Szpitalu Bielańskim traktuje pacjenta przedmiotowo. Panie doktorze życzę Panu samych prywatnych pacjentów i duuużo pieniążków. Szkoda, że nie rozumie lekarz, że inni - Ci bez pieniędzy, leczeni na Narodowy Fundusz też czują ból, też cierpią.

BARDZO ZAPRACOWANY LEKARZ - W SZPITALU BIELANSKIM ,W KTORYM BYLAM JEGO PACJENTKA BYWAL SREDNIO 3 RAZY W TYGODNIU. W KONSEKWENCJI POSTAWIENIE DIAGNOZY TRWALO I TRWALO...NA NEUROCHIRURGII SPEDZILAM MIESIAC ( MIMO ZE NIE BYLAM SZCZEGOLNIE TRUDNYM PRZYPADKIEM) WLASNIE Z POWODU TEGO IZ LEKARZ PRACUJE W KILKU PLACOWKACH I NIE JEST PO PROSTU DOSTEPNY... MA DZIWNE PODEJSCIE DO PACJENTA - NP MOIM ZADANIEM BYLO "PRZEKONANIE" SZEFA ODDZIALU ABYM ZOSTALA ZAKWALIFIKOWANA NA ZABIEG ( Z TAKIM PODEJSCIEM NIGDY SIE NIE SPOTKALAM GDYZ TO LEKARZ PROWADZACY UZGADNIA ZE SWOIM SZEFOSTWEM TE KWESTIE A NIE PACJENTA ROLA JEST PRZEKONYWANIE SZEFA ODDZIALU DO PRZEPROWADZENIA OPERACJI KREGOSLUPA ! )...PO ZABIEGU ZGLASZALAM WIELOKROTNIE ZE CZUJE SIE GORZEJ NIZ PRZED ZABIEGIEM, ZE DRETWIEJE MI NOGA ITP .. LEKARZ ZUPELNIE TO ZIGNOROWAL ..NIE ZLECIL KONTROLNEGO REZONANSU MAGNETYCZNEGO A NA MOJA PROSBE O WYKONANIE DODATKOWYCH BADAN - NIE ZAREAGOWAL...JA CZULAM SIE FATALNIE A MOJA KONDYCJA PSYCHICZNO-FIZYCZNA BYLA TRAGICZNA... ZERO REAKCJI ZE STRONY LEKARZA....BYL ALBO NIEOBECNY, ALBO ZABIEGANY, ALBO W KIEPSKIM NASTROJU, ALBO ZMECZONY...WYKORZYSTALAM FAKT IZ LEKARZA NIE MA W PRACY I PROSILAM INNYCH LEKARZY O ZLECENIE BADAN KONTROLNYCH...ZOSTALY ZLECONE I WYKONANE I WSZYSTKO JEST OK ALE PODEJSCIA P. BOGUCKIEGO DLUGO NIE ZAPOMNE....JEST TO DOBRY SPECJALISTA ALE KWESTIA PODEJSCIA DO PACJENTA POZOSTAWIA WIELE DO ZYCZENIA...

Moja siostra trafiła pod nóż tego lekarza i choc jak twierdził, wszystko poszło jak z płatka i operacja sie udała, pacjentka w stanie nieznacznie tylko lepszym od tego, w którym była przed operacją (nadal nie moze chodzić)została ze szpitala bielańskiego zesłana na Grenadierów. Bogucki, bardzo zadowolony z siebie twierdził, że nie ma pojęcia dlaczego pacjentka nie chodzi, ale nie widział potrzeby wykonywania żadnych dalszych badań. Przez 2 tygodnie codziennie straszył ją zapowiedziami natychmiastowego wypisu, którego nie miał nigdy czasu (tak twierdził) przygotować. Pacjentka była traktowana przedmiotowo, bez szcunku i respektowania praw pacjenta, a na koniec, kiedy chciała symbolicznie podziekować lekarzowi podarowując mu napisane przez siebie książki z serdeczną dedykacją, została w chamski , skandaliczny sposób zmieszana z błotem. Bogucki opryskliwie odmówił ich przyjęcia, mówiąc, że nie jest mu nic winna. Czyżby doktor miał sobie coś do zarzucenia?

przebywałe w szpitalu bez kontrastu domogiafi ocenił ogniso w prawej półkul głowy

Doskonały specjalista, fajny człowiek. Takich lekarzy już prawie się nie spotyka. Już po pierwszej wizycie wiedziałem, że z moim kręgosłupem wszystko będzie dobrze mimo, że łatwym przypadkiem nie byłem. Jeśli ktoś szuka lekarza do przytulania i pocieszania, zawiedzie się (w tej specjalizacji raczej nie togo się powinno szukać) - to doskonały fachowiec, partner w rozmowie traktujący pacjenta z szacunkiem i podchodzący do leczenia jak do projektu, który ma się zakończyć powodzeniem. Byłem operowany w Szpitalu Praski. Kilkanaście godzin po zabiegu stałem już na nogach, a w czwartej dobie po, wyszedłem do domu - doktor przyjechał wypisać mnie w sobotę wieczorem mimo, że wcale nie musiał.

Lekarz początkowo odstrasza przedstawieniem choroby od najgorszej strony, bardzo dokładnie mówi o całym ryzyku związanym (tak jak w moim przypadku) z operacją. I to, że raczej nie potrafi pocieszyć jest jego największym minusem, ponieważ jako specjalista jest naprawdę bardzo dobry. Operacja wykonana z ogromną precyzją, następnie stała kontrola stanu pacjenta i dokładny opis przebiegu operacji. Dr Bogucki postawił mnie na nogi w ciągu tygodnia po bardzo poważnym schorzeniu.

jestem zadowolony na drugi dzień po operacji kręgosłupa poruszałem się o własnych siłach.schorzenie moje było wyjątkowo skomplikowane w tej chwili powracam do zdrowia jestem wdzięczny lekarzowi za wyjątkową fachowość Eugeniusz Gugała

Eugeniusz Gugała

Bardzo dobry specjalista z dużą dozą skromności i kultury osobistej. Pomimo wielu pacjentów zawsze znalazł czas na rozmowę z chorym i jego rodziną. Rzeczowo i obrazowo przedstawił problem oraz przebieg operacji. Operował 5 cm. oponiaka mojemu tacie. Po 7 dniach bez jakiegokolwiek uszczerbku i o własnych siłach tata wrócił do domu (istniało prawdopodobieństwo utraty mowy bądź niedowład kończyn). Dzięki precyzji i zdolności pana doktora nic takiego się nie stało. Dziękujemy Panie Doktorze.

Dzięki precyzji i zdolności pana doktora nic takiego się nie stało.
Dziękujemy Panie Doktorze.