dr Jacek Brajczewski

Lekarz sportowy, Ortopeda

Lekarz z dużym poczuciem humoru, dobre podejście do pacjenta. Minus- dosyć długie kolejki. Mimo wszystko szczerze polecam

Mimo wszystko szczerze polecam

w porządku człowiek no i naprawdę nam pomógł. a najedliśmy się duzo strachu, bo złamanie było dość paskudne, jeszcze nikt wśród znajomych takiego czegoś nie miał. to skuteczny lekarz.

dobry specjalista mający jakieś pojęcie o tym co robi znalazłem na szybko brak kolejek lekarz ogólnie dostępny.

dobry specjalista mający jakieś pojęcie o tym co robi znalazłem na
szybko brak kolejek lekarz ogólnie dostępny.

Bardzo dobry specjalista godny polecenia - przyjazny pacjetowi

Bardzo dobry specjalista godny polecenia - przyjazny pacjetowi

Dr Brajczewski leczy mnie od 1992 r. Dzieki jego fachowemu podejściu chodzę. DZIEKUJĘ PANIE DOKTORZE

Profesjonalny specjalista godny polecenia.razem z Dr.Falkowskim uratowal mi noge.najszczersze podziekowania i wyrazy szacunku:)

MOJA KOSTKA - OSTRO WYKRĘCONA - ZOSTAŁA RÓWZNIEŻ URATOWANA PRZEZ DR BRAJCZEWSKIEGO- SKUTECZNE I PROFESJONALNE ZALECENIA - NIE TO CO PAŃSTWOWE PRZYCHODNIA LUB TRAGICZNE POGOTOWIA KTORE TYLKO SZKODZĄ LUDZIOM I NIGDY!!!!!!!!NIC DOBREGO JESZCZE NIE ZROBILI!!! DLATEGO POLECAM-TYLKO PRYWATNE KONSULTACJE- ZWŁASZCZA W TRUDNYCH PRZYPADKACH--- WÓWCZAS DOPIERO MOZEMY LICZYC NA POMOC ZE SKUTKIEM!!!!!!!ZASTRZYKI, REHABILITACJA.... I SĄ EFEKTY...A panstwowe doktorki nawet w gips nie wezmą....tragiczna słuzba zdrowia niestety....pozdrawiam i życzę dużo zdrówka;)

Świetny specjalista, dzięki któremu moja ręka jest dzisiaj sprawna. Zdecydowanie polecam

Często u niego bywam, jestem zadowolona. Moja mama gdy kiedyś trenowała też leczyła kontuzje u niego, tak samo moja siostra ;p Jest cierpliwy, pacjentowi poświęca swój prywatny czas po pracy gdy jest to potrzebne, zabawny, miły i kompetentny. polecam :)