Filtruj terminy

Ortopeda Białystok

Bogusław Falkowski

Gródecka 1a
15-501 Białystok

Jestem po operacji obu kolan a dokładnie po edndoprotezoplastykach całkowitych , które dr Falkowski wykonał fachowo. Czuję się bardzo dobrze, wracam do zdrowia i z czystym sumieniem polecam owego specjalistę dla tych którzy mają problemy z kolanami a na pewno uzyskają pomoc. Do pacjentów jest bardzo miły i uprzejmy, poświęca tyle czasu ile potrzeba, tłumaczy wszystko jasno i precyzyjnie. Bardzo dziękuję za opiekę i leczenie oraz życzę dalszych sukcesów zawodowych.
Opinia dodana przez: W.
Dla mnie super! Dzięki Panu Doktorowi Borowikowi nie dałam się "pociąć" - jak to zasugerował jeden z ortopedów w USK tylko dlatego, że mam wrodzoną wadę bioder. Jako jedyny z odwiedzanych ortopedów zainteresował się moim przypadkiem kompleksowo - nie skupił tylko na "usunięciu" jednego problemu. Zalecił ćwiczenia - od tamtej wizyty minęło 4 lata - a ja bez operacji chodzę i nawet tańczę...
Dziękuję!

lekarz Krzysztof Hermanowicz

Ortopeda

Humana Medica Omeda Sp. Z O.O.
ulica Fabryczna 39
15-483 Białystok

Nie rozumiem skąd tyle pozytywnych opinii o tym "lekarzu" - czyżby rodzinka się wpisała? ;)
Miałem jedną wizytę (Artros, Białystok) i nie mogę odżałować 100 zł wyrzuconych w błoto! Wizyta trwała 10 minut i dowiedziałem się następujących rzeczy:
- Prawdopodobnie mam uszkodzenie obrąbka w stawie barkowym (tutaj wiele narzekania na jakość rezonansu i że rzekomo bardzo niewyraźny).
- To są urazy bardzo trudne do leczenia a w ogóle to ...
Opinia dodana przez: Robert

dr n. med. Krzysztof Mackiewicz

Przychodnia Lekarskiej Specjalistycznej Spółdzielni Pracy ''Eskulap''
Białówny 9 / 1
15-000 Białystok

Polecam szybka i miła obsługa sprawa szybko załatwiona z nagłym wypadkiem gdzie na Bema kazali przyjść na drugi dzień bo nie mają miejsc kazali rozmawiać z lekarzem czy mnie psrzyjmie a jak mam porozmawiać jak nie jestem z białego stoku nieznane lekarza więc niewiem skim rozmawiać jeśli na korytarzu jest tyle ludzi to ja mam iść do gabinetu czy pielęgniarka żenada tak traktują honorowych dawców
Opinia dodana przez: Sebastian

prof. Jan Skowroński

Białystok

Znakomity fachowiec, ratował mi życie i zdrowie po wypadku sportowym i mimo że minęło wiele lat nigdy nie odmawia mi kontaktu. Zadziwiające dla mnie że pamięta o szczegółach mojego problemu i pokazuje młodym lekarzom .
Polecam w pełni i jeszcze raz dziękuję za pomoc i zaangazowanie.
Życze dalszych sukcesów
Opinia dodana przez: Jan Morozowski

dr Jacek Brajczewski

Lekarz sportowy, Ortopeda

Humana Medica Omeda, Przychodnia Lekarska
Bema 2, Fabryczna 39
15-370 Białystok

najlepszy z najlepszych, zawodowiec i............... CZŁOWIEK !!! zna się na robocie, dobrze, że własnie do niego trafiłem.
Opinia dodana przez: andrzej

lekarz Edward Adamczyk

Szpital Śniadeckiego

15-950 Białystok

Potwierdzam opinię o bardzo ale to bardzo kiepskiej jakości wykonywanych operacji przez pana Adamczyka i jego bezczelnym podejściu do człowieka.
Śmiem twierdzić też, że celowo nakierowuje, nawet zdrowe osoby z drobnym nadwyrężeniem, na pewne zabiegi operacyjne przynoszące sowite dochody dla szpitala i jego osoby.
Dziś jestem pewny, że wcisnął mi kit o zerwanym wiązadle kolana, mimo "otwarcia" kolana i doskonale widocznej zastanej sytuacji, dla nabicia kasy wyrwał mi zdrowe ...
Opinia dodana przez: ACL

lekarz Piotr Jancewicz

OMEDA
Białystok, ul. Fabryczna 39
15-482 Białystok

super lekarz,specjalista na 6! pelen profesjonalizm! serdecznie polecam! dziekuje,dziekuje,dziekuje!!!!!!!!!!!!!!!!

lek. med. Maciej Cylwik

SNZOZ LEGE ARTIS
Młynowa 17
15-404 Białystok

wizyta już od 150
Witam jeśli chodzi o tego lekarza to mam bardzo zle doświadczenia, 5-6 lat temu gdy złamałem palec w prawej ręce byłem operowany przez tego Pana. Do dzisiaj nie mogę zginac do końca palca ale nie o to chodzi bardzo możliwe ze nic już się nie dało zrobić.Chce tylko powiedzieć ze jest to bardzo nie miła osoba, krótka uważa się za nie wiadomo kogo, nic nie wytłumaczy, a jeśli o coś ...
Opinia dodana przez: Przemek

Ireneusz Magnuszewski

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Ortodontyczna
Sienkiewicza 53
15-002 Białystok

Lekarz jest poniżej krytyki. Pomijając fakt, że jest chamski i nieuprzejmy dla rodzica, to w stosunku do dziecka jest chyba jeszcze gorzej... Obrażony na cały świat, zamiast wytłumaczyć, to krzyczy i obraża ludzi. Nie ma pojęcia, co to jest kultura osobista, wogóle nie powinien mieć kontaktu z ludźmi. Nie wrócimy tam.
Opinia dodana przez: Sylwia

Ortopedzi w Białymstoku