Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Ortopeda Białystok

- 23 lekarzy

USK w Białymstoku

15-276 Białystok

Średnia ocen: 5,0/5
Polecam wszystkim . Prawdziwy lekarz Daję ocenę bardzo dobrą, tylko dlatego, że nie ma celującej Gdyby każdy taki był służba zdrowia wyglądałaby inaczej.
Opinia dodana przez: Andrzej

OMEDA
Białystok, ul. Fabryczna 39
15-482 Białystok

Średnia ocen: 5,0/5
super lekarz,specjalista na 6! pelen profesjonalizm! serdecznie polecam! dziekuje,dziekuje,dziekuje!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Gabinet

Białystok

Średnia ocen: 5,0/5
Pan dr Wojciech Zalewski to lekarz, do którego mam zaufanie. Dzięki rzetelnej diagnozie, perfekcyjnej trudnej operacji, skutecznemu leczeniu, uratował nogę mojemu synowi. Do tego ma dar genialnej intuicji i budowania fajnych relacji z pacjentem.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Jacek Brajczewski

Ortopeda, Lekarz sportowy

liczba opinii: 10

Humana Medica Omeda, Przychodnia Lekarska
Bema 2, Fabryczna 39
15-370 Białystok

Średnia ocen: 4,9/5
najlepszy z najlepszych, zawodowiec i............... CZŁOWIEK !!! zna się na robocie, dobrze, że własnie do niego trafiłem.
Opinia dodana przez: andrzej

Gabinet
Gródecka 1a
15-501 Białystok

Średnia ocen: 4,5/5
Jestem po operacji obu kolan a dokładnie po edndoprotezoplastykach całkowitych , które dr Falkowski wykonał fachowo. Czuję się bardzo dobrze, wracam do zdrowia i z czystym sumieniem polecam owego specjalistę dla tych którzy mają problemy z kolanami a na pewno uzyskają pomoc. Do pacjentów jest bardzo miły i uprzejmy, poświęca tyle czasu ile potrzeba, tłumaczy wszystko jasno i precyzyjnie. Bardzo dziękuję za opiekę i leczenie oraz życzę dalszych sukcesów zawodowych.
Opinia dodana przez: W.
Średnia ocen: 4,2/5
Pan doktor to osoba która przywraca zdrowie!Dziękuję Doktorze za pomoc!
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet

Białystok

Średnia ocen: 3,7/5
Moze ktos zna namiary ,gdzie przyjmuje Profesor Skowronski.Slyszalam o Nim bardzo pochlebne opinie.Sprawa bardzo pilna, prosze o pomoc. Z gory bardzo dziekuje.
Opinia dodana przez: Danuta

Szpital Śniadeckiego

15-950 Białystok

Średnia ocen: 3,7/5
Potwierdzam opinię o bardzo ale to bardzo kiepskiej jakości wykonywanych operacji przez pana Adamczyka i jego bezczelnym podejściu do człowieka.
Śmiem twierdzić też, że celowo nakierowuje, nawet zdrowe osoby z drobnym nadwyrężeniem, na pewne zabiegi operacyjne przynoszące sowite dochody dla szpitala i jego osoby.
Dziś jestem pewny, że wcisnął mi kit o zerwanym wiązadle kolana, mimo "otwarcia" kolana i doskonale widocznej zastanej sytuacji, dla nabicia kasy wyrwał mi zdrowe ...
Opinia dodana przez: ACL

Gabinet

Białystok

Średnia ocen: 3,7/5
Jak najbardziej godny polecenia - miły, kompetentny specjalista. Takiego podejścia do pacjenta życzyłabym wszystkim potrzebującym pomocy.
Opinia dodana przez: Ewa
Średnia ocen: 3,6/5
Nikomu nie polecam tego ortopedy, przyszłam do niego na wizytę z bólem stopy (pięty) nie skierował mnie na żadne badania typu Rtg czy też tomografię, nie widział do tego podstaw ani potrzeby po obejrzeniu kostki stwierdził stopę koślawą i niby stąd powstawał ból (wg dr. wynik nieprawidłowego ustawienia stopy przy chodzeniu). Zalecił wkładki do butów, rehabilitację i ćwiczenia. Stan stopy nie poprawił się a wręcz przeciwnie. Przy drugiej wizycie gdy ...
Opinia dodana przez: Anonim

Ortopedzi w BiałymstokuCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat