prof. Jan Skowroński

3,7
3,3
3,6
3,9

Szczerze polecam konsultacje u pana Profesora. W moim przypadku zobaczył to czego nie widział inny ortopeda na zdjęciu rentgenowskim - małe złamanie. Precyzyjna diagnoza, szybkie działanie i serdeczne podejście do pacjenta to rzadkość w dzisiejszych czasach. Duży parking i parterowy budynek Alfa Centrum przy ul. Ogrodniczki to kolejny atut.

Moze ktos zna namiary ,gdzie przyjmuje Profesor Skowronski.Slyszalam o Nim bardzo pochlebne opinie.Sprawa bardzo pilna, prosze o pomoc. Z gory bardzo dziekuje.

Fantastyczny człowiek. Wie co robi. Mało mówi, ale to nie wada. Działa szybko i pomaga a to najważniejsze.

Normalny człowiek znający się na swojej pracy. Dotrzymujący danego słowa. Rzetelnie podchodzący do pacjenta. Nie zdarzyło się by lekceważąco odniósł się w rozmowie. Dziękuję profesorze za opiekę nad moją córką. Pełen szacunek z mojej strony.

Fantastyczny człowiek,ciepły dzięki niemu chodzę polecam każdemu,każdy jest człowiekiem i nie patrzcie ludzie na bzdurne opinie tylko na wiedzę w danej dziedzinie i osiągnięcia.

Po zakażeniu gronkowcem w kolanie w powiatowym szpitalu prof. Skowroński jako jedyny z kilku odwiedzanych przeze mnie lekarzy podjął się mego leczenia wspólnie z lekarzem Pawłem Świątkiewiczem. Obecnie mogę już normalnie chodzić, pracować. Zatroszczył się również o przeszczep komórek macierzystych tkanki chrzęstnej z biodra do kolana, który został mi wykonany w postaci dwóch zabiegów. Będąc na wizycie prywatnej nie oczekiwałem ciepłego przyjęcia i miłej atmosfery tylko pomocy w dramatycznej dla mnie sytuacji. Pomoc otrzymałem. Żyję już normalnie. Serdecznie dziękuję!

Profesor moim zdaniem jest fakt może trochę gburowaty,ale nie do wszystkich,każdy ma lepszy i gorszy dzień to też człowiek,żeby nie był taki jaki jest to by nie miał takich osiągnięć,osobiście bardzo go lubię i szanuję,jak się uśmiecha to ma bardzo ciepłe spojrzenie.Specjalista pierwsza klasa z niezwykłą wiedzą.

To jest człowiek który ratował mnie gdy byłem na pograniczu życia i śmierci. Poznałem Go bliżej, kilkakrotnie mnie leczył i życzę wszystkim aby trafili na takiego wspaniałego w chwili problemu. Jako przykład podam opinię innych lekarzy że niemożliwe jest abym miał kolano bez rzepki. Tak to może wyglądać ale to dzięki ARTYZMOWI MEDYCZNEMU tego wspaniałego CZŁOWIEKA.JAN MOROZOWSKI

Raczej poleciłabym znajomym tego lekarza.Fakt,ze nie jest zbyt miły!!!Ale na swojej "robocie"się zna.

Nie polecam!!! gbur,zero wiedzy,zero zainteresowania chorobą pacjenta,mysli tylko jak dostac koperte. Pierd...takiego specjaliste, byłem prywatnie raz, teraz nie poszedłbym do niego nawet gdyby mi dopłacali!!!!!!