prof. Jan Skowroński

Nie polecam!!! gbur,zero wiedzy,zero zainteresowania chorobą pacjenta,mysli tylko jak dostac koperte. Pierd...takiego specjaliste, byłem prywatnie raz, teraz nie poszedłbym do niego nawet gdyby mi dopłacali!!!!!!

Po zakażeniu gronkowcem w kolanie w powiatowym szpitalu prof. Skowroński jako jedyny z kilku odwiedzanych przeze mnie lekarzy podjął się mego leczenia wspólnie z lekarzem Pawłem Świątkiewiczem. Obecnie mogę już normalnie chodzić, pracować. Zatroszczył się również o przeszczep komórek macierzystych tkanki chrzęstnej z biodra do kolana, który został mi wykonany w postaci dwóch zabiegów. Będąc na wizycie prywatnej nie oczekiwałem ciepłego przyjęcia i miłej atmosfery tylko pomocy w dramatycznej dla mnie sytuacji. Pomoc otrzymałem. Żyję już normalnie. Serdecznie dziękuję!

Jeśli tacy są fachowcy to ja dziękuje. Totalne dno. Chyba jedyne co go interesuje to dostać kopertę.

Profesor moim zdaniem jest fakt może trochę gburowaty,ale nie do wszystkich,każdy ma lepszy i gorszy dzień to też człowiek,żeby nie był taki jaki jest to by nie miał takich osiągnięć,osobiście bardzo go lubię i szanuję,jak się uśmiecha to ma bardzo ciepłe spojrzenie.Specjalista pierwsza klasa z niezwykłą wiedzą.

To jest człowiek który ratował mnie gdy byłem na pograniczu życia i śmierci. Poznałem Go bliżej, kilkakrotnie mnie leczył i życzę wszystkim aby trafili na takiego wspaniałego w chwili problemu. Jako przykład podam opinię innych lekarzy że niemożliwe jest abym miał kolano bez rzepki. Tak to może wyglądać ale to dzięki ARTYZMOWI MEDYCZNEMU tego wspaniałego CZŁOWIEKA.JAN MOROZOWSKI

Jako specjalista to może jest dobry tylko powinien nauczyć się traktować lepiej pacjentów za bardzo jest gburowaty.