lek. med. Maciej Cylwik

2,5

Lekarz niezaangażowany, podczas wizyty niczego sie nie dowiedziałem, uzyskalem jedynie opryskliwe odpowiedzi na zadae pytania. Nie polecam rego lekarza. Strata czasu i pieniędzy.

Całkowity brak empatii i szacunku do starszej osoby. Na temat kompetencji nie mogę się wypowiadać, ponieważ pan doktor nie wypowiedział się na temat badanego schorzenia. Nieuprzejmy, arogancki, podnoszący głos na starszą osobę. Brak słów na określenie takiego podejścia lekarza.

Witam jeśli chodzi o tego lekarza to mam bardzo zle doświadczenia, 5-6 lat temu gdy złamałem palec w prawej ręce byłem operowany przez tego Pana. Do dzisiaj nie mogę zginac do końca palca ale nie o to chodzi bardzo możliwe ze nic już się nie dało zrobić.Chce tylko powiedzieć ze jest to bardzo nie miła osoba, krótka uważa się za nie wiadomo kogo, nic nie wytłumaczy, a jeśli o coś zapytasz to nawet nie raczy odpowiedzieć na pytanie. Krotko mówiąc nie polecam lekarza jest dużo innych lepszych i przede wszystkim z powołania lekarzy.

Cudowny człowiek! Bardzo mi pomógł, łokieć przestał boleć. Nareszcie mogę normalnie funkcjonować. Polecam wszystkim.

BARDZO DOBRY SPECJALISTA. MIAŁAM WYKONYWANY ZABIEG NA HALUKSY I JESTEM BARDZO MILE ZASKOCZONA. UPRZEJMY I RZECZOWY

Lekarz przejawia lekceważący stosunek do pacjenta i jego dolegliwości, jest nieuprzejmy, nie wykazuje chęci informowania pacjenta ani o chorobie, ani o zalecanym leczeniu - informacje te trzeba wyciągać niemalże siłą, a przekazywane są w zdawkowy, niewyczerpujący sposób. Wisienką na torcie jest zalecone leczenie, które nie dość, że nie doprowadziło do poprawy, a wywołało dodatkowe negatywne skutki. Unikać tego lekarza niczym ognia.

brak podejścia do pacjenta, niekulturalny, zero kompetencji, nie bada pacjenta, nie chce czytać wyników, zero wywiadu lekarskiego, bezczelny, nie powinien jeździć karetką i leczyć innych ludzi.

Zyciowe podejcie do pacjenta i choroby. Dzieki niemu nadal moge biegac i moje kolano ma sie dobrze. Bardzo sie ciesze, ze znalazl sie na mojej drodze, bo mało jest "kompetentnych" i ludzkich lekarzy.