dr n. med. Sławomir Borowik

Polecam z całego serca Pana doktora. Miły, uprzejmy i bardzo dobry specjalista. To pierwsza wizyta u dr i nie ostatnia. Będę Pana pacjentką.

Super! Wszczepił mi endoprotezę biodra. Będę tańczyć. Wspaniały lekarz, bardzo dobry specjalista. Polecam zdecydowanie.

Doktor Borowik jest najlepszy . Doradzi co najlepsze dla pacjenta a rekonstrukcję płaskostopia napewno robi najlepiej w kraju.Pozdrawiam tych co się zastanawiają do kogo się udać 👍💯

Lekarz bardzo kompetentny i uprzejmy. Dokładnie wszystko tłumaczy, dokładnie przegląda wyniki badań. Bardzo polecam.

Serdecznie polecam dr Sławomira Borowika. Wiedza i profesjonalizm uzupełniona życzliwością i troską o pacjenta. Na każdej wizycie czułam, że jestem w dobrych rękach.

Dla mnie super! Dzięki Panu Doktorowi Borowikowi nie dałam się "pociąć" - jak to zasugerował jeden z ortopedów w USK tylko dlatego, że mam wrodzoną wadę bioder. Jako jedyny z odwiedzanych ortopedów zainteresował się moim przypadkiem kompleksowo - nie skupił tylko na "usunięciu" jednego problemu. Zalecił ćwiczenia - od tamtej wizyty minęło 4 lata - a ja bez operacji chodzę i nawet tańczę... Dziękuję!

Dziękuję!

Lekarz godny polecenia cieśn nadgarstka operowana.Blizny wcale nie widać pięknie zrobione .Padam w 1100%

Operował mi haluksy, lecz bez powdzenia odrastają , twierdzi ze nie znana jest przyczyna, spodziewałam się innego efektu. Szkoda.

Nikomu nie polecam tego ortopedy, przyszłam do niego na wizytę z bólem stopy (pięty) nie skierował mnie na żadne badania typu Rtg czy też tomografię, nie widział do tego podstaw ani potrzeby po obejrzeniu kostki stwierdził stopę koślawą i niby stąd powstawał ból (wg dr. wynik nieprawidłowego ustawienia stopy przy chodzeniu). Zalecił wkładki do butów, rehabilitację i ćwiczenia. Stan stopy nie poprawił się a wręcz przeciwnie. Przy drugiej wizycie gdy pokazałam mu zdjęcie RTg stopy (uzyskane od innego lekarza) stwierdził że tu nic nie ma, zaś inny lekarz widział tam guza kości. Co się okazało po wizycie u innego lekarza który stwierdził mi guza kości piętowej, niestety teraz czeka mnie bardzo skomplikowana operacja kostki z przeszczepem tkanki kostnej, oraz długi okres rehabilitacji, rekonwalescencji i unieruchomienia. Dlaczego? bo diagnoza nie była odpowiednio wcześnie wystawiona co pozwoliło by uniknąć operacji i wszelkich nieprzyjemności. NIE POLECAM TEGO LEKARZA NIKOMU NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI.