dr n. med. Sławomir Borowik

trudno coś powiedzieć,ja czułam się po operacji jak i na wizytach po niej, zupełnie ignorowana (pomijam fakt bezczelnego mówienia per "ty"-mam 30lat!!!)z ręką lepiej...ale za podejście do pacjenta dwója!!!

wspaniały lekarz i człowiek. Dwukrotnie mnie operował ze znakomitym skutkiem, a nie były to proste zabiegi. I ten usmiech, który odrazu dodaje wiary!

Miałam operowaną stopę z powodu haluksa .Przyjechałam z Krakowa na ten zabieg ze względu na wspaniałego chirurga jakim jest dr Sławomir Borowik i nie zawiodłam się.DZIEKUJĘ

Bardzo dobry ortopeda. Jestem zadowolona z operacji na halluksy, wreszcie mam prostego palca, w tym była też rekonstrukcja stopy.

bardzo dobry specjalista,zna się na tym co robi i robi to dobrze.

bardzo dobry specjalista,zna się na tym co robi i robi to dobrze.

w mojim przypadku tragedja miałem otwarte złamanie reka została złorzona i założony gips zdiecia były robione i wrzystko miało byc ok ale po zdieciu gipsu niespodzianka REKA KRZYWA

Lekarz dobrze się mna zajął, po operacji kość jest świetnie złożona.

Lekarz dobrze się mna zajął, po operacji kość jest świetnie złożona.