wyrywałam ósemkę, na Krakowskiej powiedzieli 500 zł i wizyty prywatne bo jak zwykle nie ma miejsc na Kasę Chorych, za to tu czekałam 1,5 tyg. :) ósemka była zatrzymana więc ciężej się ja miało wyrywać a mimo to cały zabieg trwał 2 minuty, jestem BARDZO ZADOWOLONA !! obsługa bardzo bardzo miła, serdecznie polecam !!

Pan wyjatkowo nieuprzejmy. Pacjenta traktuje jak zbedny ciezar (czekajac w gabinecie mozna uslyszec, jak pan doktor zali sie przez telefon, ze ''no siedzi w gabinecie, bo ludziom sie zachcialo leczyc zeby''). ZENADA.

Jakis czas temu Pan dokrtor usówał mi ząb mądrości i na dzień dzisiejszy nawet nie ma śladu po dziurze:). Obecnie wybieram sie na usunięcie ząbka z drugiej strony. Szczerze mówiac szukałam doktora w internecie i na szczęście znalazłam. Z tego co mi wiadomo jest to lekarz do którego są odsyłane ciężkie przypadki więc chyba nie trzeba nic dodawać :)

mnie dokladnie obsługiwala taka mloda pani. baardzo milo. czego czasami nie można powiedziec o sekretarce w tym gabinecie.

Chirurgiczna ekstrakcja jednego zęba, gabinet bardzo przyjazny, zdjęcie i usunięcie na NFZ, dopłata 10 zł za znieczulenie (nie wiem czy należało się z NFZ ?), Dziąsło szybko się zagoiło. Byłam pacjentką tego Pana w czerwcu 2007 roku, POLECAM zwłaszcza takim tchórzom jak Ja :-)!!!

Dwie ekstrakcje, obydwie bezbolesne (jedna skomplikowana). Nowoczesny gabinet. Wszystko na NFZ. POLECAM!

Dwie ekstrakcje, obydwie bezbolesne (jedna skomplikowana).
Nowoczesny gabinet.
Wszystko na NFZ.