lekarz Jacek Duszkiewicz

Tylko i wyłącznie dr Duszkiewicz! Każda wizyta bezbolesna i na najwyższym poziomie.

Dokładny, staranny, a przy tym sympatyczny z wzorcowym podejściem do pacjenta. Jest jedynym lekarzem, któremu udało się namówić mnie na znieczulenie – a panicznie boję się igieł!!! – obiecał, że nawet nie zauważę nakłucia i miał rację. Polecam! RS

Super fachowiec.Wie co robi. Nie owija w bawełnę. Rzeczywiście nie boli. ...ma piękną żonę... Chodzimy z całą rodziną. Polecamy

Miło, sympatycznie, fachowo. Zdecydowanie polecam też wizytę z dzieckiem - niezwykła cierpliwość do mojego "pytalskiego gaduły" mnie rozczuliła. A w moim przypadku nawet zastrzyk znieczulający był przyjemny:).

Świetny lekarz,życzyłabym sobie więcej takich lekarzy z powołania:)

Świetny lekarz,życzyłabym sobie więcej takich lekarzy z powołania:)

Lekarz bardzo kompetentny.Nie bagatelizuje problemów pacjenta, a szuka rozwiązania. Bardzo cierpliwy i sympatyczny.

zab bolacy,twarz opuchnieta,noce ze strachu przed dentysta nie przespane I PO CO?????????????na fotelu u PANA DOKTORA NIC NIE BOLI,ZERO STRACHU BO ENERGIA KTORA EMANUJE OD PANA DOKTORA WSZYSTKO NIWELUJE.POLECAM WIZYTE U DR DUSZKIEWICZA wszystkim co stronia od stomatologow ze strachu!!!

Szczerze polecam tego lekarza oby każdy miał takie podejście do pacjenta oraz powołanie.

Profesjonalizm w każdym calu! Życzliwy, rozumiejący potrzeby pacjenta, pamiętający swoich pacjentów, do dyspozycji poza godzinami pracy - jednym słowem - warto go odwiedzić, a do tego jest na czym oko zawiesić!:)

Stomatolog godny polecenia. Leczę się tam wraz z moją rodziną i znajomymi, którym poleciłam Pana Duszkiewicza.

Stomatolog godny polecenia.