lekarz Jacek Duszkiewicz

Dokładny, staranny, a przy tym sympatyczny z wzorcowym podejściem do pacjenta. Jest jedynym lekarzem, któremu udało się namówić mnie na znieczulenie – a panicznie boję się igieł!!! – obiecał, że nawet nie zauważę nakłucia i miał rację. Polecam! RS

Z moimi zębami walczę o dzieciństwa. Napłakałam się i nacierpiałam nie raz. Nie myślałam, że może być inaczej. U doktora Duszkiewicza pierwszy raz w życiu pomimo zrobienia kilku implantów, leczenia kanałowego, wyrywaniu korzeni zaczęłam wychodzić z uśmiechem i ulgą. Myślę, że pomijając fakt ze jest znakomitym specjalistą i pracę wykonuje z niezwykłą starannościa i poświęceniem ma niespotkykany dar pozytywnego odziaływania psychicznego na pacjenta. Emanuje spokojem i nawet jeżeli mówi, że może zaboleć to ten ból tylko przypomina mi o tym, że żyje a nie że cierpię.

Super fachowiec.Wie co robi. Nie owija w bawełnę. Rzeczywiście nie boli. ...ma piękną żonę... Chodzimy z całą rodziną. Polecamy

Szereg wizyt dotyczących wykonania i założenia 6 koron. Według innego stomatologa faktycznego specjalisty, przygotowanie uzębienia do koron było odpowiednie, ale same korony wykonane i zainstalowane już nie odpowiednio. Z powodu niezdecydowania tego dentysty i braku odpowiedzniej wiedzy, to wszystko trwało ponad 1,5 roku. Po czym, mimo próśb o należyte zakończenie zabiegu, porzucił dokończenie swojego dzieła. Okazało się, że facet wcale nie znał się na wykonywaniu koron, a w czasie gdy wykonywał zabieg, to na bieżąco chodził na szkolenia i dopiero uczył się jak należy taki zabieg wykonywać. Facet w takich poważnych zabiegach jest niekompetentny i jest oszustem. Wzwiął pieniądze a potem 1,5 roku zwlekał z zakończeniem zabiegu, a i tak go nie zakończył. Sprawa z nim została załatwiona formalnie. W międzyczasie odpadło mi też jedno wypełnienie jakie drogo wykonał. Może facet potrafi wykonywać nieskomplikowane zabiegi, ale jeżeli ktoś potrzebuje wykonania poważnego zabiegu, to bardzo odradzam korzystanie z jego usług, bo facet jest niedoszkolony i istnieje groźba powikłań.

zab bolacy,twarz opuchnieta,noce ze strachu przed dentysta nie przespane I PO CO?????????????na fotelu u PANA DOKTORA NIC NIE BOLI,ZERO STRACHU BO ENERGIA KTORA EMANUJE OD PANA DOKTORA WSZYSTKO NIWELUJE.POLECAM WIZYTE U DR DUSZKIEWICZA wszystkim co stronia od stomatologow ze strachu!!!

Miło, sympatycznie, fachowo. Zdecydowanie polecam też wizytę z dzieckiem - niezwykła cierpliwość do mojego "pytalskiego gaduły" mnie rozczuliła. A w moim przypadku nawet zastrzyk znieczulający był przyjemny:).

Profesjonalizm w każdym calu! Życzliwy, rozumiejący potrzeby pacjenta, pamiętający swoich pacjentów, do dyspozycji poza godzinami pracy - jednym słowem - warto go odwiedzić, a do tego jest na czym oko zawiesić!:)

Świetny lekarz,życzyłabym sobie więcej takich lekarzy z powołania:)

Świetny lekarz,życzyłabym sobie więcej takich lekarzy z powołania:)

Jestem pacjentką od paru miesięcy, lekarz znający się na swojej pracy,bardzo miły i uprzejmy, żartowniś,wizyta u niego to pełen relaks, bez strachu, bez bólu.Świetnie wyrywa ósemki!Bardzo polecam go wszystkim tym, co nie cierpią chodzić do dentysty.

Stomatolog godny polecenia. Leczę się tam wraz z moją rodziną i znajomymi, którym poleciłam Pana Duszkiewicza.

Stomatolog godny polecenia.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Poznań"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6