lekarz Jacek Duszkiewicz

Gość rewela. Wyciongną mnie z niezłego szamba tam gdzie tzw. sławy mnie olały. Super. Polecam

Z moimi zębami walczę o dzieciństwa. Napłakałam się i nacierpiałam nie raz. Nie myślałam, że może być inaczej. U doktora Duszkiewicza pierwszy raz w życiu pomimo zrobienia kilku implantów, leczenia kanałowego, wyrywaniu korzeni zaczęłam wychodzić z uśmiechem i ulgą. Myślę, że pomijając fakt ze jest znakomitym specjalistą i pracę wykonuje z niezwykłą starannościa i poświęceniem ma niespotkykany dar pozytywnego odziaływania psychicznego na pacjenta. Emanuje spokojem i nawet jeżeli mówi, że może zaboleć to ten ból tylko przypomina mi o tym, że żyje a nie że cierpię.

Jestem pacjentką od paru miesięcy, lekarz znający się na swojej pracy,bardzo miły i uprzejmy, żartowniś,wizyta u niego to pełen relaks, bez strachu, bez bólu.Świetnie wyrywa ósemki!Bardzo polecam go wszystkim tym, co nie cierpią chodzić do dentysty.

Naprawdę świetny stomatolog. Najpierw leczył ząbek mojego 4 letniego synka - wizyta odbyła się bez żadnej traumy. U mnie wyrywał ósemkę, którą podobno wyrywają tylko chirurdzy szczekowi, a potem wykonał śliczne dwie koronki, z których jestem mega zadowolona. Polecam, Doktor jest bardzo sympatyczny i wyrozumiały.

Jest grzeczny,wie co robi,a leczenie jest tańsze niż na kasę chorych.POLECAM

Jest grzeczny,wie co robi,a leczenie jest tańsze niż na kasę chorych.POLECAM

Ja się u tego lekarza leczyłam kilka lat temu. Kiedyś pewna dentyska zepsuła mi wiekszosc zębów, a on je naprawił. Inny dentysta kazał usunać 4 zęby, a on usunął 1 resze mam do dzisiaj ;). Bardzo go polecam, ma dobre podejście, idzie się dogadac ;)

Jestem bardzo zadowolony, pierwszy lekarz od dluzszego czasu, ktory spelnil moje oczekiwania

Do obraźliwego komentarza tego Pana. Jestem bardzo zadowolona z usług tego lekarza. sam kontaktował mnie z innymi specjalistami chirurg ,ortodonta aby leczenie było w pełni komnpleksowe. Z tego co wiem to lekarze szkolą się całe życie bo ciągle się coś zmienia, a moje korony bardzo mi się podobają choć bardzo dużo kosztowały.

Szereg wizyt dotyczących wykonania i założenia 6 koron. Według innego stomatologa faktycznego specjalisty, przygotowanie uzębienia do koron było odpowiednie, ale same korony wykonane i zainstalowane już nie odpowiednio. Z powodu niezdecydowania tego dentysty i braku odpowiedzniej wiedzy, to wszystko trwało ponad 1,5 roku. Po czym, mimo próśb o należyte zakończenie zabiegu, porzucił dokończenie swojego dzieła. Okazało się, że facet wcale nie znał się na wykonywaniu koron, a w czasie gdy wykonywał zabieg, to na bieżąco chodził na szkolenia i dopiero uczył się jak należy taki zabieg wykonywać. Facet w takich poważnych zabiegach jest niekompetentny i jest oszustem. Wzwiął pieniądze a potem 1,5 roku zwlekał z zakończeniem zabiegu, a i tak go nie zakończył. Sprawa z nim została załatwiona formalnie. W międzyczasie odpadło mi też jedno wypełnienie jakie drogo wykonał. Może facet potrafi wykonywać nieskomplikowane zabiegi, ale jeżeli ktoś potrzebuje wykonania poważnego zabiegu, to bardzo odradzam korzystanie z jego usług, bo facet jest niedoszkolony i istnieje groźba powikłań.

Fantastyczny lekarz, bardzo uprzejmy, sympatyczny. Polecam Go ponieważ jest bardzo dobrym specjalistą, zawsze gotowym do udzielenia wyjaśnień dotyczących problemu zdrowotnego. Mój sześcioletni syn, dotąd panicznie bojący się dentysty, z wizyty u dra Duszkiewicza wyszedł uśmiechnięty. :)