lekarz Jacek Gibaszek

Internista

Chciałbym podzielić się swoimi odczuciami po dzisiejszej wizycie wraz z badaniem kolonoskopii w Centrum Medycznym Sonomed w Szczecinie przy ul. Bandurskiego. Badanie wykonał dr Jacek Gibaszek, doktorowi asystowala pielęgniarka Ewa Rydz. Badanie było wykonane w sposób idealny, mam porównanie z innych placówek medycznych gdzie miałem wykonane dwukrotnie takie badanie. Komfort przygotowania pacjenta i samo badanie oceniam na najwyższą ocenę. Mogę powiedzieć, że badanie było zupełnie bezbolesne, a atmosfera w jego trakcie komfortowa. Pragnę ta drogą raz jeszcze podziękować dr Jackowi Gibaszkowi i Pani pielęgniarce Ewie Rydz. Każdemu, kto się zastanawia ...

Każdemu, kto się zastanawia lub boi badania kolonoskopii mówię, że nie ma najmniejszego powodu. Pozdrawiam serdecznie

Pan doktor wykonywał mi kolanoskopie wspaniały człowiek prawdziwy lekarz z powołania wszystko dokładnie tłumaczy rozmawia z pacjentem miły i muszę przyznać że jego asystentka pani Marzena cudowna kobieta mogę się przyznać że z nimi to badanie przebiegło bez żadnego problemu i gdy będę musiała powtórzyć za kilka lat to tylko u nich BARDZO POLECAM

Z obserwacji i kontaktów z Panem dr Gibaszek na Oddziale Gastrologii przy ul Arkońskiej uważam że w pełni zasługuje na ocene 5 i godny jest polecenia. Jest bardzo oddany pacjentom i niezwykle kompetentny. I o to w chorobie chodzi!

Cudowny człowiek,profesjonalista w każdym calu!Indywidualne podejście do pacjenta,co jest bardzo ważne!Gorąco polecam!

Pan Dr robił mi gastroskopię w Sonomedzie. Był miły sympatyczny. Zrobił dokładny wywiad, rozmawiał z pacjentem w trakcie badania. Gdy opisał zdjęcia i całe badanie to dokładnie wszystko wyjaśnił i odpowiadał na wszystkie pytania i rozwiewał wszelkie wątpliwości. Z czystym sumieniem jak najbardziej POLECAM!