lekarz Jacek Hendzelek

Pediatra

3,9

Pierwsza i ostatnia wizyta. Wpisy do książeczki dziecka nie zrobione, zero informacji zwrotnej czy waga w normie czy nie tylko uśmiech. (??). Tak na marginesie to dziecko przed nami, płacz, nasze płakało, dziecko po nas płakało. Może pogoda a może podeście lekarza...? Dziecko tylko zważone i pobieżnie oglądnięte. Wcześniejsze wizyty u dwóch innych lekarzy (tak, problemy z zarejestrowaniem się do wybranego dlatego różni) i były zupełnie inne. Spokojniejsze, dokładniejsze. Tego lekarza nie polecam.

Polecam dr Hendzelka jako matka alergika. Brak antybiotyków w terapii ...a leczenie skuteczne. Rozmowa, dialog...uprzejmość i podejście do pacjenta na plus.

Lekarz z powołania, wspaniałe podejście do dzieci i rodziców także. Kompetentny, życzliwy i zawsze pomocny. Nie zamienię dr. Hendzelka na żadnego innego lekarza.

bardzo gorąco polecam super lekarz chodziłam do niego z młodszą córką teraz mam maleństwo 9 miesięczne i też jest bardzo konkretnie tak że ja mam o nim bardzo dobre zdanie przede wszystkim dlatego że mam doświadczenie wśród innych lekarzy i nie mam o nich takiego dobrego zdania tak jak o panu Jacku

Z czystym sercem polecam tego lekarza wszystkim rodzicom. Telefonowałem na jego prywatny telefon i odwiedził moje dziecko w domu, poza godzinami przyjęć. Bezpłatnie!!! Bóg zapłać doktorowi Hendzelkowi.

Bardzo dobry pediatra. Poświęca pacjentowi odpowiednia ilośc czasu, jest kompetentny i ma podejście do dzieci. Polecam.

"ten lekarz/specjalista ceni sobie bardziej doktryny kościelne od Twojego zdrowia.Wybór należy do Ciebie