lekarz Jacek Hendzelek

Pediatra

Polecam dr Hendzelka jako matka alergika. Brak antybiotyków w terapii ...a leczenie skuteczne. Rozmowa, dialog...uprzejmość i podejście do pacjenta na plus.

Lekarz z powołania, wspaniałe podejście do dzieci i rodziców także. Kompetentny, życzliwy i zawsze pomocny. Nie zamienię dr. Hendzelka na żadnego innego lekarza.

bardzo gorąco polecam super lekarz chodziłam do niego z młodszą córką teraz mam maleństwo 9 miesięczne i też jest bardzo konkretnie tak że ja mam o nim bardzo dobre zdanie przede wszystkim dlatego że mam doświadczenie wśród innych lekarzy i nie mam o nich takiego dobrego zdania tak jak o panu Jacku

Z czystym sercem polecam tego lekarza wszystkim rodzicom. Telefonowałem na jego prywatny telefon i odwiedził moje dziecko w domu, poza godzinami przyjęć. Bezpłatnie!!! Bóg zapłać doktorowi Hendzelkowi.

Bardzo dobry pediatra. Poświęca pacjentowi odpowiednia ilośc czasu, jest kompetentny i ma podejście do dzieci. Polecam.

"ten lekarz/specjalista ceni sobie bardziej doktryny kościelne od Twojego zdrowia.Wybór należy do Ciebie