Pediatra Leszno

lekarz Teresa Gerting

Endokrynolog, Pediatra

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Nie polecam , co prawda miła, sympatyczna ale przyszłam z objawami i wynikami niedoczynności ,nie wykonała ani nie zleciła Usg. Myślałam że byłam u profesjonalistki .Po 4 latach mam niedoczynność stwierdzoną u innego endykronologa i biorę leki z tym że 4 lata
za późno. Kto choruje na niedoczynność tarczycy wie przez co przeszłam .
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Barbara Górecka

szpital leszno, gabinet gronowo

64-100 Leszno

Na wizycie patronażowej bardzo niesympatyczna. Na moją informacje, że dzicko się cały dzień spina, robi czerwone jakby chciało zrobić kupkę, odpowiedziała: ,, tak to jest jak nie karmi się piersią. Czego się Pani spodziewała? Początki kolek"
Nie dopytała o szczegóły, nie wyjaśniła przyczyny, nie poleciła zadnych kropelek. Pomijając jeszcze kilka innych rzeczy podczas wizyty no tragedia.
Zero podejścia zarówno do Matki jak i do dziecka.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Karol Grześkowiak

Neonatolog, Pediatra

Leszno

TO JEST PRAWDZIWY LEKARZ - PROFESJONALISTA, PASJONAT, ZAWODOWIEC.
ON NIE JEST NAJLEPSZY W LESZNIE - TYLKO W POLSCE
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Małgorzata Sobierajewicz

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Poradnia dietetyczna "DIETOTEKA"
Władysława Jagiełły 52 (osiedle Gronowo)
64-100 Gronowo, Leszno

Jestem zdecydowanie na TAK, to Pani doktor zawdzięczam to kim jestem teraz :) Zachorowałam gdy miałam 7 lat, dziś jestem już dorosła(ciągle pod obserwacją innego lekarza-ale od 10 lat nie miałam napadu), jestem pracownikiem socjalnym. To Pani doktor powtarzała że mimo choroby mam normalnie żyć,ale ostrożnie ;) to ona tłumaczyła moim rodzicom jak mają się zachowywać i dawała nadzieję. Pilnowała terminów badań kontrolnych, chętnie też wypisywała skierowania na badania kontrolne ...

lekarz Donata Organista

Poradnia Zdrowia Psychicznego Dorośli, Młodzież, Dzieci
Wołodyjowskiego 55
64-100 Leszno

Nie warto! Byliśmy w poniedziałek wieczorem z kaszlącym dzieckiem - "pani doktor" stwierdziła, że gardło jest czyste i osłuchowo też dobrze (zapisała granulki). W środę rano dziecko miało zapalenie płuc! Na szczęście trafiliśmy do innego lekarza i nie skończyło się na szpitalu - a było blisko. W międzyczasie zaraziła się nasza młodsza córka, my z mężem także. Nie polecam - szkoda nerwów....
Opinia dodana przez: Zawiedziona

lekarz Alina Masiakowska

Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej "MEDEOR" sp.z o.o
aleja Konstytucji 3 Maja 2
64-100 Leszno

Zdecydowanie najlepszy pediatra w Lesznie. Zawsze trafiona, precyzyjna diagnoza oraz leczenie. Serdeczna i cierpliwa do małych pacjentów. Można powiedzieć, że Pani Doktor jest lekarzem z powołania.

lekarz Wojciech Słabiak

EKG, Pediatra

Juranda 20
64-100 Gronowo, Leszno

Wspaniały lekarz, lepszego nie znam. Korzystam z pomocy w razie choroby już kilkanaście lat z całą moją rodziną. Zawsze stawia trafne diagnozy.
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Danuta Wesołek

Pediatra, Neurolog dziecięcy

ul. Artyleryjska 8 A
64-100 Leszno

Byłam z synem, super polecam ,czekamy na następna wizyte i to na NFZ,przyjęci zostaliśmy tak jak byśmy byli prywatnie.
Opinia dodana przez: edyta

lekarz Jacek Hendzelek

Muśnickiego 4
64-100 Leszno

Pierwsza i ostatnia wizyta. Wpisy do książeczki dziecka nie zrobione, zero informacji zwrotnej czy waga w normie czy nie tylko uśmiech. (??). Tak na marginesie to dziecko przed nami, płacz, nasze płakało, dziecko po nas płakało. Może pogoda a może podeście lekarza...? Dziecko tylko zważone i pobieżnie oglądnięte. Wcześniejsze wizyty u dwóch innych lekarzy (tak, problemy z zarejestrowaniem się do wybranego dlatego różni) i były zupełnie inne. Spokojniejsze, dokładniejsze. Tego ...
Opinia dodana przez: adam

lekarz Przemysław Kozanecki

Pediatra, Neonatolog

Specjalistycza Praktyka Lekarska Przemysław Kozanecki
Macieja Rataja 11
64-100 Gronowo, Leszno

witam skorzystalismy z rankingu i opini lekarzy z tej stronki i sie nie zawiedlismy .Bardzo dobry lekarz , zna sie na swoim fachu, slucha co rodzice maja do powiedzenia itd warto skorzystac i polecamy !!!

Pediatrzy w Lesznie