Pediatra Leszno

Poradnia dietetyczna "DIETOTEKA"
Władysława Jagiełły 52 (osiedle Gronowo)
64-100 Gronowo, Leszno

Jestem zdecydowanie na TAK, to Pani doktor zawdzięczam to kim jestem teraz :) Zachorowałam gdy miałam 7 lat, dziś jestem już dorosła(ciągle pod obserwacją innego lekarza-ale od 10 lat nie miałam napadu), jestem pracownikiem socjalnym. To Pani doktor powtarzała że mimo choroby mam normalnie żyć,ale ostrożnie ;) to ona tłumaczyła moim rodzicom jak mają się zachowywać i dawała nadzieję. Pilnowała terminów badań kontrolnych, chętnie też wypisywała skierowania na badania kontrolne ...

Specjalistycza Praktyka Lekarska Przemysław Kozanecki
Macieja Rataja 11
64-100 Gronowo, Leszno

witam skorzystalismy z rankingu i opini lekarzy z tej stronki i sie nie zawiedlismy .Bardzo dobry lekarz , zna sie na swoim fachu, slucha co rodzice maja do powiedzenia itd warto skorzystac i polecamy !!!

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej "MEDEOR" sp.z o.o
aleja Konstytucji 3 Maja 2
64-100 Leszno

pani doktor ma wielkie serce do dzieci i duże doświadczenie w pracy w zawodzie. Leczę u niej dwójkę moich dzieci, jedno z poważnymi problemami zdrowotnymi. Nigdy nie robi problemów z wypisywaniem skierowań do specjalistów, o co trudno w przypadku innych lekarzy. Antybiotyki podaje tylko w razie konieczności a nie "w razie czego". Kieruje na badania krwi, kontroluje stan chorego po wyleczeniu, pyta o inne sfery zdrowia i życia, tryb życia, ...

Os. Wieniawa 58 A
64-100 Leszno

Bardzo polecam panią doktor! Kompleksowe podejście do małego pacjenta! Nie zapisuje od razu antybiotyku, co mi się bardzo podoba. Woli zobaczyć dziecko 2,3 razy z rzędu zanim się na to zdecyduje.
Opinia dodana przez: Joanna

Juranda 20
64-100 Gronowo, Leszno

Wspaniały lekarz, lepszego nie znam. Korzystam z pomocy w razie choroby już kilkanaście lat z całą moją rodziną. Zawsze stawia trafne diagnozy.
Opinia dodana przez: Urszula

Zespół Pielęgniarek Środowiskowo-Rodzinnych "Patronaż" Sp.C. w Lesznie
Marcinkowskiego 5A
64-100 Leszno

Super lekarz. Leczę u tej lekarki dzieci od kilku lat i jestem bardzo zadowolona

ul.dowbora musnickiego
64-100 Leszno

świetne podejście do pacjenta, pani doktor jest bardzo cierpliwa i wyrozumiała, po prostu pediatra z powołania!
Opinia dodana przez: pacjent

Fałata 64
43-360 Zatorze, Leszno

POZ w Bystrej, ul. Fałata, tel. 334991877

Muśnickiego 4
64-100 Leszno

Polecam dr Hendzelka jako matka alergika. Brak antybiotyków w terapii ...a leczenie skuteczne. Rozmowa, dialog...uprzejmość i podejście do pacjenta na plus.
Opinia dodana przez: Wiola

lekarz Danuta Wesołek

Pediatra, Neurolog dziecięcy

ul. Artyleryjska 8 A
64-100 Leszno

Byłam z synem, super polecam ,czekamy na następna wizyte i to na NFZ,przyjęci zostaliśmy tak jak byśmy byli prywatnie.
Opinia dodana przez: edyta

Pediatrzy w Lesznie