Pediatra Leszno

lekarz Teresa Gerting

Pediatra, Endokrynolog

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam .Pani doktor poświęciła mi bardzo dużo czasu i okazała zainteresowanie moja chorobą.Pani doktor bardzo dziękuję.

lekarz Barbara Górecka

szpital leszno, gabinet gronowo

64-100 Leszno

Leczę moje dzieci u Pani doktor już od jakiegoś czasu i jak na razie nie trafiłam na lepszego lekarza. Stawia trafne diagnozy i zawsze szybko wyleczy. Nie naciąga na kolejne wizyty, zawsze odbiera telefony i wszystko chętnie tłumaczy. Raz poszłam do innego lekarza i skończyło się szpitalem dlatego od tej chwili pozostaje jej wierna :)
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Karol Grześkowiak

Pediatra, Neonatolog

Leszno

TO JEST PRAWDZIWY LEKARZ - PROFESJONALISTA, PASJONAT, ZAWODOWIEC.
ON NIE JEST NAJLEPSZY W LESZNIE - TYLKO W POLSCE
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Małgorzata Sobierajewicz

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Poradnia dietetyczna "DIETOTEKA"
Władysława Jagiełły 52 (osiedle Gronowo)
64-100 Gronowo, Leszno

Jestem zdecydowanie na TAK, to Pani doktor zawdzięczam to kim jestem teraz :) Zachorowałam gdy miałam 7 lat, dziś jestem już dorosła(ciągle pod obserwacją innego lekarza-ale od 10 lat nie miałam napadu), jestem pracownikiem socjalnym. To Pani doktor powtarzała że mimo choroby mam normalnie żyć,ale ostrożnie ;) to ona tłumaczyła moim rodzicom jak mają się zachowywać i dawała nadzieję. Pilnowała terminów badań kontrolnych, chętnie też wypisywała skierowania na badania kontrolne ...

lekarz Donata Organista

Poradnia Zdrowia Psychicznego Dorośli, Młodzież, Dzieci
Wołodyjowskiego 55
64-100 Leszno

Nie warto! Byliśmy w poniedziałek wieczorem z kaszlącym dzieckiem - "pani doktor" stwierdziła, że gardło jest czyste i osłuchowo też dobrze (zapisała granulki). W środę rano dziecko miało zapalenie płuc! Na szczęście trafiliśmy do innego lekarza i nie skończyło się na szpitalu - a było blisko. W międzyczasie zaraziła się nasza młodsza córka, my z mężem także. Nie polecam - szkoda nerwów....
Opinia dodana przez: Zawiedziona

lekarz Wojciech Słabiak

USG, EKG

Juranda 20
64-100 Gronowo, Leszno

Wspaniały lekarz, lepszego nie znam. Korzystam z pomocy w razie choroby już kilkanaście lat z całą moją rodziną. Zawsze stawia trafne diagnozy.
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Danuta Wesołek

Pediatra, Neurolog dziecięcy

ul. Artyleryjska 8 A
64-100 Leszno

Byłam z synem, super polecam ,czekamy na następna wizyte i to na NFZ,przyjęci zostaliśmy tak jak byśmy byli prywatnie.
Opinia dodana przez: edyta

lekarz Alina Masiakowska

Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej "MEDEOR" sp.z o.o
aleja Konstytucji 3 Maja 2
64-100 Leszno

pani doktor ma wielkie serce do dzieci i duże doświadczenie w pracy w zawodzie. Leczę u niej dwójkę moich dzieci, jedno z poważnymi problemami zdrowotnymi. Nigdy nie robi problemów z wypisywaniem skierowań do specjalistów, o co trudno w przypadku innych lekarzy. Antybiotyki podaje tylko w razie konieczności a nie "w razie czego". Kieruje na badania krwi, kontroluje stan chorego po wyleczeniu, pyta o inne sfery zdrowia i życia, tryb życia, ...

lekarz Jacek Hendzelek

Muśnickiego 4
64-100 Leszno

Polecam dr Hendzelka jako matka alergika. Brak antybiotyków w terapii ...a leczenie skuteczne. Rozmowa, dialog...uprzejmość i podejście do pacjenta na plus.
Opinia dodana przez: Wiola

lekarz Przemysław Kozanecki

Pediatra, Neonatolog

Specjalistycza Praktyka Lekarska Przemysław Kozanecki
Macieja Rataja 11
64-100 Gronowo, Leszno

witam skorzystalismy z rankingu i opini lekarzy z tej stronki i sie nie zawiedlismy .Bardzo dobry lekarz , zna sie na swoim fachu, slucha co rodzice maja do powiedzenia itd warto skorzystac i polecamy !!!

Pediatrzy w Lesznie