lekarz Karol Grześkowiak

Neonatolog, Pediatra

TO JEST PRAWDZIWY LEKARZ - PROFESJONALISTA, PASJONAT, ZAWODOWIEC. ON NIE JEST NAJLEPSZY W LESZNIE - TYLKO W POLSCE

TO JEST PRAWDZIWY LEKARZ - PROFESJONALISTA, PASJONAT, ZAWODOWIEC.
ON NIE JEST NAJLEPSZY W LESZNIE - TYLKO W POLSCE

polecam tego lekarza jako wybitnego specjalistę, konkretny, rzeczowy, punktualny, i bez podejścia do klienta z minionej epoki.

Pan doktor poświęca dużo uwagi pacjentowi, (choć raczej więcej rodzicom niż maluszkom) bardzo dużo tłumaczy i daje konkretne zalecenia! Wielki przeciwnik antybiotyków (i bardzo dobrze), zwolennik szczepień i karmienia niemowlaków piersią! W Lesznie nie ma lepszego pediatry niż Pan Grześkowiak - POLECAM!

W Lesznie nie ma lepszego pediatry niż Pan Grześkowiak - POLECAM!

Wspaniały lekarz. Gdy córka była bardzo chora, strasznie wymiotowała cały wieczór i noc, mimo wieczornej wizyty, przyjechał sam z siebie zbadać dziecko rano, bez odpłatności. W dodatku w same Święta Bożego Narodzenia. Gorąco polecam.

Goraco polecam tego lekarza.bardzo profesjonalna i kompetentna pomoc.

Goraco polecam tego lekarza.bardzo profesjonalna i kompetentna pomoc.

W 100% polecam tego pediatrę!Bardzo kompetentny, uprzejmy i zawsze gotowy pomóc - w każdym dniu i godzinie, nawet wieczornej czy nocnej. Naprawdę polecam.

wspanialy lekarz warty polecenia, fachowa diagnoza, mila przyjemna atmosfera

wspanialy lekarz warty polecenia, fachowa diagnoza, mila przyjemna atmosfera

Niekompetentny, ale ujmująco miły. Jako lekarz nie powinien pracować, bo nie orientuje się zupełnie w tym, co robi. Miesza fakty, osoby i zdarzenia. jako człowiek, czarujący. Jednak nie powinien pracować z dziećmi. Jego czas sukcesów to już dzisiaj tylko historia, teraz ciepła posad w szpitalu, kapcie i leżanka w biurze. Nie polecam!!!!!!!!!

zdecydowanie nie polecam tego aroganta bardzo niemiły i niekompetentny!

zdecydowanie nie polecam tego aroganta bardzo niemiły i niekompetentny!