lekarz Jacek Hłuszij

Dr Hłuszij leczy mnie od początku. Zdiagnozował u mnie PCO i leczył z niepłodności. Był przy laparoskopii, w szpitalu przed i po operacji przyszedł zapytac jak się czuję. Teraz jestem w 20tc i prowadzi moją ciążę. Bardzo miły, uprzejmy, także dla mojego męża. Zaprosił go na nawet na kolejną wizytę. Polecam w 100%.

Co prawda u doktora Hłuszija byłam po raz pierwszy bo dopiero się przeprowadziłąm do Polkowic ale moge go szczerze polecić profesjonalista w 100% bardzo szczegółowo przeprowadził wywiad lekarski delikatny w badaniu i bardzo miły jako człowiek dodam tylko że moj poprzedni lekarz był gorszy od rzeźnika

jest.bardzo.dobry.poniewaz.umie.rozmawiac.z.ludzmi

jest.bardzo.dobry.poniewaz.umie.rozmawiac.z.ludzmi

niekompetenty i złośliwy, nieprofesjonalny

niekompetenty i złośliwy, nieprofesjonalny

Ten Pan minął sie z powołaniem.Powinien iść na rzeźnika.Zero kultury.Miły tylko kiedy idziesz po recepte.Zero wiedzy nie wie nawet które choroby są dziedziczne.Są setki innych lepszych lekarzy na kase.nie wiem jakim cudem on jeszcze pracuje w przychodni...pewnie dzieki tatusiowi:-/

Jestam bardzo zadowolona:) prowadził moje trzy ciąże niesamowity fachowiec polecam karzdej kobiecie .

Bardzo fajny lekarz, prowadził moją drugą ciążę, chodziłam na wizyty na NFZ, a w szpitalu też interesował się mną i moim dzieckiem.

Dobry, miły i kompetentny lekarz, prowadził moją pierwszą ciążę i jestem z niego bardzo zadowolona, także w szpitalu po porodzie interesował się mną i moim dzieckiem. Polecam.

to tragedia nie lekarz:)))moze prywatnie i jest miły ale za publiczne pieniadze to nawet nie chce rozmawiac ...bezczelnie odwaraca sie plecami i odchodzi nic nie tłumaczy takiego zachowania

jestem bardzo zadowolona :) prowadzil moja ciaze i musze przyznac ze jest doibrym fachowcem ,barzdo uprzejmy nawet jak chodziłam na nfz ..