dr n. med. Jacek Iwko

Laryngolog

3,7
3,6
3,4

Niestety, niewiele mam dobrego do powiedzenia o dr. Iwko - poszlam do niego z polecenia z corka, ktora przez ok. pol roku miala 8 czy 9 zapalen ucha... Na poczatku pan doktor wydawal sie zainteresowany, sluchal, wymaz zrobil... badanie sluchu.. No i nic nie wyszlo za bardzo z tych badan - wiec skad tyle zapalen, ciekawa jestem? Moze trzeba poszukac glebiej a nie tylko standardowo? Nie, na koniec - bo wiecej sie nie wybiore - uslyszalam hiperboliczna opowiastke, z ktorej wynikalo, ze chodze z moja corka po lekarzach i szukam przyczyny wiecznych zapalen ucha dla przyjemnosci, bo ot, taki mam widac fetysz, by dziecko 4letnie ciagac od lekarza do lekarza... ŻENADA i tyle, ordynator... to czego sie spodziewac po "szeregowych" lekarzach?

Zdrowia doktorowi zycze, oby na takich "specjalistow" sam nie trafial i zeby go zaden lekarz z lekcewazeniem nie traktowal...
Magdalena

Pan doktor moim dzieciom poświęcił na badanie nie więcej jak minute, nie chciał w ogóle słuchać jaki był przebieg choroby, on po prostu nie ma czasu na wysłuchanie rodziców i na dokładne zbadanie dziecka. Przestrzegam przed leczeniem dzieci na oddziale laryngologii w Gliwicach. Córka była tam leczona na wysiękowe zapalenie uszu 4 miesiące i jest to stracony czas!. Żadnego leczenia farmakologicznego! na tym oddziale leczenie polega tylko na zabiegu operacyjnym - drenażu uszu. Dobrze że skonsultowałam córkę z innym otolaryngologiem powiedział że w ogóle szpital jej nie leczył, ten lekarz zapisał leki powiedział że jedno uszko ma do uratowania a drugie niestety raczej dren. Jest to oddział ogólny
lekarze nie powinni leczyć na nim dzieci bo nie mają ku temu odpowiedniej wiedzy! i podejścia. jak leczyć laryngologicznie dziecko to tylko w centrum zdrowia w Chorzowie!Gliwice dzieli ogromna przepaść !

Wysokiej klasy specjalista, polecam bardzo.Diagnoza bardzo trafna zalecenia prawidłowe.W sumie obeszło sie bez zabiegu.

Wysokiej klasy specjalista, polecam bardzo.Diagnoza bardzo trafna
zalecenia prawidłowe.W sumie obeszło sie bez zabiegu.

lekarz o wyjątkowej empatii i wiedzy. Szkoda,że nie ma takich profesorów.

lekarz o wyjątkowej empatii i wiedzy. Szkoda,że nie ma takich profesorów.

PODCHODZI DO PACJENTA KOMPLEKSOWO, POSIADA WIEDZĘ ,KTÓRĄ UMIE ZASTOSOWAĆ

PODCHODZI DO PACJENTA KOMPLEKSOWO, POSIADA WIEDZĘ ,KTÓRĄ UMIE ZASTOSOWAĆ

uratował mój słuch a jeszcze doradził gdzie iść z moimi pozostałymi problemami zdrowotnymi. posiada dużą wiedzę i sprawności manualne rusałka

rusałka

naprawdę świetny lekarz, od razu odesłał mnie na badania - bez terminu oczekiwania, zostałem bardzo mile zaskoczony.

To konkretny i świetny lekarz.Nigdy nie rozgranicza chorych na gorszych i lepszych,wszystkich traktuje jednakowo.Jest kompetentny i ma dużą wiedzę.

bardzo polecam miły kompetentny, uśmiechnięty, che tnie pomaga, wspaniałe podejście do dziecka

polecam każdemu, kto poważnie traktuje swoje zdrowie ibliskich. Wymagający, konkretny lekarz