dr n. med. Jacek Iwko

Laryngolog

Pan doktor jest ordynatorem oddziału laryngologi w Gliwicach zapewne nie bez powodu. Szybka, ale trafna diagnoza, leczenie zachowawcze, wydaje się znać na rzeczy. Niemiły.

polecam każdemu, kto poważnie traktuje swoje zdrowie ibliskich. Wymagający, konkretny lekarz

uratował mój słuch a jeszcze doradził gdzie iść z moimi pozostałymi problemami zdrowotnymi. posiada dużą wiedzę i sprawności manualne rusałka

rusałka

naprawdę świetny lekarz, od razu odesłał mnie na badania - bez terminu oczekiwania, zostałem bardzo mile zaskoczony.

ten Pan odeslal nas z kwitkiem z chorym dzieckiem!!!!ten pan ma chyba obsesje na punkcie rodzicow, na nic nie zdaly sie wyjasnienia ze mam jeszcze drugie malutkie (niemowle) dziecko pod opieka i nie moge na widzimisie pana doktora jezdziec z nim po calym miescie tylko dlatego zeby mnie zobaczyl jako mame!!! ps. tata nie mogl bo jestesmy po rozwodzie.

ps. tata nie mogl bo jestesmy po rozwodzie.

Dwa tygodnie czekalam na termin wizyty aby ze zdrowym dzieckiem pojsc na konsultacje po operacji wyciecia migdalkow.Akurat w tym dniu dostalam z pracy delegacje i poprosilam swoja mame ktora ,zaznaczam nie jest glocha ani slepa jest bardzo sprawna i ma dobry kontakt z wnukiem a pomimo pan dr,nie raczyl przebadac mego syna z powodu braku rodzicow.A GDYBY TAK PRYWATNIE ?