lekarz Jacek Janczak

Laryngolog

bardzo dobry laryngolog sumieny idealnie rozpoznaje przyczyne choroby godny polecenia.

zdecydowanie nie polecam!!! po leczeniu u tego pana doktora musiałam przez przeszło pół roku leczyć się w poznaniu. nie pomógł nic, tylko zaszkodził! dla mnie to taki struś pędziwiatr - byle szybko!

dr Janczak to kompetentny, rozsądny, sumienny i troskliwy lekarz. Dobre podejście nawet do małych trudnych pacjentów. Bardzo zadowolona byłam z wykonanego zabiegu jak i z wizyt po kontrolnych. Efekt lepszy niż zamierzony.

Moja ocena : pomiedze 3 z plusem a 4 z minusem

Moja ocena : pomiedze 3 z plusem a 4 z minusem

kasa, kasa to się liczy , wizyta 5 min jedyne lekarastwa jakie przepisuje to silne antybiotyki ktore musza pomoc , ale co dalej...

Zawsze można liczyć na fachową i kompetentną poradę lekarską. Polecam wszystkim. Włodzimierz B.

miałem ogromne problemy ze słuchem jezdziłem do poznania na Polną 72a prawie rok lekarze tam bardzo byli uprzejmi ale za to nic nie pomogli miałem ogromne szumy w uszach wycieki :( Dowiedziałem sie od znajomego o Janczaku 6 wizyt i moje problemy z uchem poszły w zapomnienie naprawde go polecam nie jest zbyt rozmowny nie jest także miły ale za to dobry fachowiec

totalna beznadzieja !!!!! szprycuje niewiadomo czym, a i tak nie przechodzi ! strata czasu, kasy , zdrowia !nie potragi zdiagnozowac choroby ! przy takim sprzecie jaki ma w gabinecie powienien bez dwoch zdan okreslic co jest pacjentowi ! ale nie ma to jak leciec na kase ! a lekarz - bo nie ma tytulu doktora- Jańczak zamiast "leczyc" powinien zalozyc swoj komis samochodowy a nie gabinety , bo chyba lepiej wychodzi mu sprzedawanie aut !!!ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!! jesli ktos myli powiekszenie tarczycy z ropniem okolomigdalowym to jakim moze byc ...

totalna beznadzieja !!!!!
jesli ktos myli powiekszenie tarczycy z ropniem okolomigdalowym to jakim moze byc lekarzem !!!!!!

Wyleczyl moje chore zatoki z ktorymi meczylem sie od ponad roku. Polecam Pana Doktora.

Wyleczyl moje chore zatoki z ktorymi meczylem sie od ponad roku.
Polecam Pana Doktora.

Wspaniały lekarz , genialne podejście ,profesjonalista