dr n. med. Jacek Karski

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda, USG

Swietny lekarz , bardzo miły , kompetentny poprostu brak słow by opisac tego lekarza POLECAM W STU PROCENTACH :) POZDRAWIAM!

Bardzo oddany, uprzejmy, kompetentny. Przyjechałam ze Skierniewic do Szpitala w Lublinie. Zawdzięczam mu bardzo dużo- proste nogi. To wspaniały człowiek!!!!!!!!:):***

Tak to prawda doktor Karski jest wspaniałym ortopedą dla małych dzieci, moją córeczka opiekuje się już od 6 lat. Podstawowe ćwiczenia korekcyjne nie pomogłyby tak bardzo jak rehabilitacja zalecona przez doktora. Polecam, dzieci uwielbiają pana doktora!

Lekarz zna się na schorzeniach ortopedycznych które dotyczą małych dzieci. Jest po prostu profesjonalistą,uratował życie mojego dziecka.

Właśnie poleciłam Pana doktora mojej Bratowej.

Właśnie poleciłam Pana doktora mojej Bratowej.

Bardzo cenię rady doktora

Bardzo cenię rady doktora

Być może zna się na dobrze na konkretnych przypadkach wystepujących w leczeniu ortopedycznym, ale o niektórych nie ma pojęcia, swoja niekompetencją przysporzył mojemu dziecku niepotrzebnego bólu i cierpienia, którego można było uniknąć.