lekarz Jacek Klebba

2,2
2,4
2,6
2,5

Totalnie nie rozumiem tych negatywnych komentarzy. Lekarz jest świetnym specjalistą, bardzo dokładnym. W poczekalni słyszałam wiele pozytywnych opinii o chirurgu od pacjentów, którzy doktora znają od kilku ładnych lat. Słyszałam również, że doktor ma dość specyficzne podejście do pacjentów, chociaż ja tego nie potwierdzam, mimo tego, że od 2 tygodni jestem w przychodni codziennie. Uważam, że trafiłam na świetnego fachowca i czuje się w pełni zaopiekowana. Jedyny minus jest taki, iż niestety swoje trzeba odczekać... Ale warto!

Świetny chirurg. Pan doktor usuwał mi znamię na twarzy, zrobił to bardzo profesjonalnie. Na twarzy nie ma śladu. Bardzo dziękuję.

BRAK SZACUNKU DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA I JEGO CZASU. Bardzo nieprofesjonalne podejście. Najpierwszej doktor umawia mnie osobiście do siebie na zabieg w przychodni PKP, czekałam 2 godziny na wizytę ( na usunięcia tluszczaka, )a później jak się pojawiam w wyznaczonym terminie, to mówi, że nic nie widzi i że ostatnio wpisał mnie na zabieg, bo tak było na sierowaniu i musiał mieć dużo pacjentów itd... Więc ja mówię ale to pan mnie umówił na dzisiejszy zabieg i oglądał tego tluszczaka, a dzisiaj pan mówi, że nic nie widzi??? .A to Pani przeszkadza, ja nic nie widzę🤣🤣🤣 A i niech przestanie Pani gmerac przy tej szyi. A i wisienka na torcie, jak Pani schudnie , to się może wchlonie 😀 Jeszcze motyw o odżywianiu się, że mam nie jeść węglowodanów, tylko samo mięso. Tragedia, nie polecam i przykro mi , że ktoś oprócz mnie będzie się musiał spotkać z takim PALANTEM.

Zgadzam się z negatywnymi wypowiedziami moich poprzedników. Zero zainteresowania i szukanie leku w internecie w telefonie. Zlekceważenie powodu wizyty i lekceważącą postawa wobec pacjenta wręcz pretensjonalna.Rozwalony w fotelu jak 20 groszy na drobne. Jeśli macie mieć wizytę u tego osobnika zdecydowanie odradzam.

Szok i niedowierzanie, że to lekarz…przepisał tabletki bo kilka lat temu brałam(na zupełnie inne dolegliwości),oczywiście bez badania,na jakiej podstawie stwierdził że potrzebuje właśnie tych tabletek?niewiem.Jeżeli w Naszym Lekarzu zaproponują zarejestrowanie, do tego człowieka, lepiej zrezygnować z wizyty, strata czasu.Może pracuje za darmo?i dlatego tak to jest?ja składki uczciwie płacę.Pech do niego trafić,omijać szerokim łukiem!

Podczas wizyty 23 marca lekarz odbiera telefon i rozmawia z telemarketerem o fotowoltaice, później dzieli się ze mną swoją negatywną opinią na temat uchodźców z Ukrainy a na koniec zamiast leczenia proponuje tabletki przeciwbólowe dodając "może pomoże". Wizyta w przychodni OLKMED.

Lekarz wiózł nas karetką. Jechaliśmy do szpitala z silnym bólem. Pomagali nam stażacy. Pan przyjechał i nawrzeszczał na nas wszystkich, że jakim prawem wezwaliśmy karetkę, że to nie taksówka, że zapłacimy 1500 za bezpodstawne wezwanie. Zero empatii do pacjęta. Na ostatnią chwilę przypomniało mu się, że musi zrobić test. Zatrzymał wóz i staliśmy aż pokaże wynik testu na covid. Na izbie nabijał się z mojego syna gdzie dziecko w ostatniej chwili trafiło pod nóż chirurga tylko jak go zobaczyli. On nawet go nie zbadał. Omijać szerokim łukiem. Dałabym mu same zera.

Tragedia zero szacunku dla pacjenta ,wyczułam uprzedzenie co do osób z nadwagą.Nie mozna do konca spokojnie sie wypowiedziec bo zagłusza lawiną słów nie na temat i szyderczym uśmiechem .Badanie z łaski .Z płaczem wracałam do domu

Nie polecam. Małe zainteresowanie. Zero rozmowy raczej rozmowa prowadzona z pielęgniarkami. Pacjent był powietrzem.