lekarz Jacek Kolanko

To jet prawdziwy lekarz. Potrafi wytłumaczyć, zawsze miły ,ma zawsze czas i cierpliwość. Mam dzięki niemu dwoje zdrowych dzieci, uratował mi życie i mojemu dziecku . Gorąco polecam.

Lekarz z powołania!!!Jestem pacjentką od wielu lat to naprawdę jest lekarz który wzbudza zaufanie nigdy nie zostałam odesłana zawsze mi pomógł!!

w ósmym miesiącu ciąży przyszłam po pomoc do doktora.Miałam ciśnienie180 na 120,obrzęki nóg,rąk i twarzy.Przepisał tabletki i wysłał do domu.Leki nie działały.Na drugi dzień pojechałam do Świdnicy.Przyjęli mnie od ręki na oddział z podejrzeniem zatrucia ciążowego!USG wykazało stare łożysko i potrzebę szybkiego porodu.Miałam cięcie cesarskie,dzięki tamtym lekarzom jest dobrze.URATOWALI MI DZIECKO!