lek. dent. Jacek Kopciuch

Wysokiej klasy specjalista w dziedzinie stomatologii. Korzystam od lat z usług Pana Jacka i zawsze jestem zadowolona z efektów leczenia. Potrafi wyleczyć nawet beznadziejny przypadek ratując przed utratą zęba. W pracy dokładny, rzeczowy i przede wszystkim delikatny i sympatyczny z super podejściem do zestresowanego pacjenta. W pełni polecam tego doświadczonego lekarza.

Dr kopciuch zamienił fantastyczną tymczasową koronkę w stały koszmarek. Bezpodstawnie zdjął pięknie wykonaną przed innego stomatologa tymczasówkę i założył urągające stomatologii XXI wieku coś na czas oczekiwania na nową koronkę. Nowa okazała się totalnym nieporozumieniem. Musiałam wymieniać po paru latach, bo nie moglam juz na nią patrzeć. Druga połówka miała mieć „leczony”ząb. Rodzice podobnie. Niestety przez dobre dwa, trzy lata chodziliśmy nie wiedząc co nam robi. Serdecznie i goraca ODRADZAM

Najlepszy stomatolog, do którego mogłam trafić! Zawsze profesjonalnie podchodzi do leczenia, bardzo miły i uśmiechnięty. Chodzę od kilku lat i nie zamierzam zmieniać, bo jest to jedyny stomatolog, do którego nie boje się chodzić i któremu ufam. Uratował mój beznadziejny przypadek przed chirurgicznym cięciem. Panu Jackowi zależy na pacjencie, zawsze stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie, doradzi i przede wszystkim skutecznie wyleczy. Chodząc do Pana Jacka wiem, że jestem w dobrych rękach. :)

Profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko szczegółowo omówione wyjaśnione, zastosowane leczenie uratowało zęby. Wcześniej panicznie bałam się wizyt u stomatologów ze wglądu na przykre i bolesne doświadczenia ale Pan Jacek to jedyny stomatolog, do którego chodzę bez strachu, działa jak psycholog, siedzisz na fotelu i się nie boisz a całe leczenie skuteczne a na dodatek przebiega w sympatycznej atmosferze. Gorąco wszystkim polecam Pana Jacka 😊

Bardzo dobry lekarz, profesjonalny, zawsze uprzejmy. Ratuje, gdy konieczna jest ekspresowa wizyta. Doradzi, omówi. Godny zaufania. Najlepszy dentysta.

Doradzi, omówi. Godny zaufania.
Najlepszy dentysta.

Najlepszy stomatolog. Chodzę od lat i nigdy nie miałem problemu z żadną plombą. Pełne zaufanie do jego pracy. Potrafił uratować nawet beznadziejne przypadki. Zawsze uśmiechnięty, przyjazdy. Podchodzi do każdego tematu profesjonalnie. Nie oszczędza na materiałach. Nie zmieniłbym go na żadnego innego specjalistę

Gdybym trafila kilka lat wczesniej do tego stomatologa...znalazlam go I do kiedy jestem pod jego opieka wreszcie nie trace zebow. Znakomity specjalista zawsze ratuje nawet trudne przypadki

Świetny stomatolog, profesjonalny i godny zaufania. Poświęca dużo czasu na omówienie leczenia i doradza najlepsze rozwiązania. Wizyty przebiegają w świetnej atmosferze i bezstresowo. A co najważniejsze bez bólu!