Profesjonalista, a przede wszystkim człowiek, który przywrócił mi wiarę w lekarzy. Spokojny i opanowany, uprzejmy i miły. Nie traktuje ludzi przedmiotowo. Usuwa tylko to czego nie da się już ratować. Lekarz, któremu można zaufać, u którego bez obaw można podjąć leczenie. Pozdrawiam, i dziękuję za wszystko co dla mnie zrobił.

Bardzo dobry lekarz . Godny polecenia! !!!Jestem już po pierwszym zabiegu który odbył się w Bielsku w klinice. Teraz kolejna żyłka do zrobienia i również u P.doktora. Pozdrawiam

Bardzo miły lekarz, najtańsza wizyta w Tychach (USG Doppler obu kończyn dolnych). Potwierdził moje domysły. Profesjonalnie przeprowadził badanie, wszystko wytłumaczył, zaproponował metody leczenia. Teraz pozostaje mi tylko czekać na zabieg, z mojego wyboru niestety z NFZ. Ogólnie polecam. Jedyny minus: podobno (nie tylko z mojego doświadczenia, ale również z wypowiedzi innych pacjentek) ma zawsze opóźnienie kilkunasto-,kilkudziesięciominutowe. Podsumowując jednak, dużu plus za fachowość, uprzejmość oraz cenę.

Podsumowując jednak, dużu plus za fachowość, uprzejmość oraz cenę.

leczyłam u dr Kosteckiego żylaki. Ciężko doszukać się jakiejkolwiek wady, no może poza obsunięciem w terminie wizyty, ale taki los jak się jest przyjmowanym z NFZ. Do problemu podszedł kompleksowo, nie bał się mi powiedzieć abym starała się schudnąć i dbać o dietę, w ostateczności przeprowadził zabieg, po którym nie mam komplikacji. Szczerze polecam.

Mam pełne zaufanie do dr.Jacka Kosteckiego.Uratował mi życie.Podchodzi do pacjenta z sercem i bardzo profesjonalnie pod względem wiedzy medycznej.Polecam dr.Jacka Kosteckiego każdemu znajomemu ,który ma kłopoty z chorobą naczyń.

Lekarz godny polecenia innym. W swoim nie krótkim już życiu drugi raz spotkałam takiego lekarza na swojej drodze. POLECAM !!!

Pan Kostecki zdecydowanie polecam!Właściwa diagnoza,uprzejmy.

Pan Kostecki zdecydowanie polecam!Właściwa diagnoza,uprzejmy.

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Katowice"?

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ TWOJE ZDROWIE
ul. Naftowa 11
41-200 Sosnowiec

Leszek Sedlak

Chirurg naczyniowy
Gabinet Leczenia Chirurgii Żył i Tętnic
Dyrekcyjna 6
40-013 Katowice
Klinika Chirurgii Endowaskularnej NZOZ „EuroMedic”
Rolna 18
Wojewódzka 22