lekarz Jacek Kotas

2,9

Jestem bardzo zawiedziona. Podejście do pracy i pacjenta jak do przedmiotu. Miałam wrażenie, że w ogóle jest zły, że ma mnie badać....Podczas wizyt z usg nic nie komentuje, zero kontaktu z pacjentem, nawet nie patrzy na człowieka podczas rozmowy. Żadnej wiedzy czy porad z jest ust nie usłyszałam. Zaliczyć usg i do widzenia.

Witam ja mam bardzo dobre zdanie o tym lekarzu i przychylam się do opinii powyżej, nie zgadzam się ze jet on niekompetentny. Uważam, że jest sympatyczny i przede wszytkim bardzo rzeczowy.Pozdrawiam

Szczerze nie polecam. Chyba że prywatnie to już inna bajka . Na fudusz zdrowia potraktował mnie jak śmiecia. W 12 tyg ciąży miałam pierwszą i ostatnią wizytę u tego "ginekologa". Nie przebadał mnie, nie sprawdził wyników badań, nie pobrał cytologi chcociaż połozna zaznaczyła w karcie, nie chciał wydać skierowania na USG bo stwierdził że nie ma takiej potrzeby , ale po moich naleganiach stwierdził że no jak faktycznie chce sprawdzić czy dziecko jest zdrowe to moge zrobić USG. Jak poprosiłam o zwolnienie na dzień wizyty to po prostu wyśmiał mnie i powiedział ze przesadziłam i że on nie jest od wypisywania zwolnień. Bardzo ciężko się rozmawia z tym człowiekiem .

Wspaniały lekarz, mam nadzieje, że w swoim życiu będe trafiać tylko na takich fachowców jak doktor Kotas. Pan doktor prowadził moją ciąże od samego początku. Jak tylko pojawiał sie jakikolwiek problem czy wątpliwości z mojej strony pan doktor natychmiast wszystko dokładnie tłumaczył i wdrażał odpowiednie postępowanie. Moja córeczka urodziła sie zdrowa. Chciałam zaznaczyć że nigdy nie odczułam żeby chciałmnie zbyć czy coś w tym rodzaju. Nawet jak byo duże opóźnienie pan doktor odpowiednio sie zajmuje pacjentką a nie jak niektórzy lekarze bagatelizujący pytania tylko dlatego, że jest opóźnienie. Niektórzy piszą tu takie brednie że aż sie czytać nie chce. Pamiętajcie, że jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził dlatego ludzie poprostu muszą sie czepiać. Kłopoty z donoszeniem ciaży to nie musi być błąd lekarza ale np.czynniki niezależne od niego czy kobiety a często wynik zaniedbania ze strony ciężarnej!

plecam wspaniały lekarz wszystko wytłumaczy,miły

plecam wspaniały lekarz wszystko wytłumaczy,miły

Jest bardzo miły i sympatyczny i tak wogóle to zna się na rzeczy. U tylu lekarzy co byłam żaden nie wiedział co mi jest po 2 wizycie Pan Doktor wiedział co mi dolega. Polecam go wszystkim

ODRADZAM ZE SZCZEREGO SERCA!!!!! PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻĘ KTÓRA SKOŃCZYŁA SIĘ TRAGICZNIE...wielokrotnie zgłaszałam mu silne bóle brzucha ostatnio w 19 tygodniu ciąży- na tę dolegliwość zalecił mi branie magnezu ( a jak później się dowiedziałam były to skurcze). W 23 tygodniu ciąży pojawiło się krwawienie i dzięki Bogu był wtedy na urlopie więc szybko pojechałam do innego lekarza okazało się że jest duże rozwarcie i lada moment mogę zacząć rodzić...szybko trafiłam do szpitala gdzie lekarzom udało się podtrzymać ciąże do 26 tygodnia po czym miałam zrobione cesarskie cięcie mój synek zmarł ...

W 23 tygodniu ciąży pojawiło się krwawienie i dzięki Bogu był wtedy na urlopie więc szybko pojechałam do innego lekarza okazało się że jest duże rozwarcie i lada moment mogę zacząć rodzić...szybko trafiłam do szpitala gdzie lekarzom udało się podtrzymać ciąże do 26 tygodnia po czym miałam zrobione cesarskie cięcie mój synek zmarł po kilku dniach walki o Jego życie:(:(:(
Koszmar !nie życzę nikomu tego co z mężem przeżyliśmy. DZIELĘ SIĘ TYM PRZYKRYM DOŚWIADCZENIEM ŻEBY UCZULIĆ JAK WAŻNY JEST WYBÓR DOBREGO LEKARZA.Ponadto podczas prowadzenia ciąży odradzał branie witamin przez co miałam anemie jak się okazało,mało tego podczas kolejnych wizyt sprawiał wrażenie jakby nie kojarzył kim jestem,dziwił się że chciałam zrobić szepionkę której zrobienie sam mi zalecil podczas poprzedniej wizyty,badania przeprowadzał szybko i nie dokładnie o czym świadczy fakt choćby tego że nie zauważył że szyjka zbyt wcześnie przygotowuje się do porodu. NIC NAM NIE ZREKOMPENSUJE ŚMIERCI NASZEGO DZIECKA I NIKT NIE WRÓCI MU ŻYCIA :( JEDNO CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ TO OSTRZEC INNYCH.

Najokropniejszy lekarz z jakim miałam doczynienia.Do tej pory czuję ból jaki towarzyszył badaniu.Zanim doszło do badania ten pan miał ogromne pretensje,że raczyłam przyjsc na wizytę.Niemiły, niedelikatny, nic się nie dowiedziałam od niego. Jak dla mnie to tacy ludzie nie nadają się na wykonywanie zawodu lekarza, a tym bardziej bycia ginekologiem.

obecnie prowadzi moją ciąże i naprawdę jestem zadowolona z usług dr.Kotasa:-)gorąco polecam

Szkoda pisac beznadziejny jak dla mnie Nie interesowaly go moje dolegliwosci w ciazy olal mnie i z tego co slychac tak ma opinie

Szkoda pisac beznadziejny jak dla mnie
Nie interesowaly go moje dolegliwosci w ciazy
olal mnie i z tego co slychac tak ma opinie