lekarz Jacek Laskus

Byłam niedawno pacjentką, bardzo rzetelny lekarz, wzbudza zaufanie mimo, że za dużo nie mówi. Miałam dwie biopsje mamotomiczne, wykonane w ciągu tygodnia od diagnozy- byłam w wielkim szoku biorąc pod uwagę to co się słyszy o kolejkach w leczeniu onkologicznym. Na szczęście wyniki były dobre, ale od razu zostałam umówiona na wizytę kontrolną. Mam bardzo dobre wrażenie po wizycie u doktora i szczerze polecam innym. Natomiast osobom, które lubią pogadać z lekarzem nie polecam, bo z tym lekarzem raczej się to nie uda, mi osobiście to nie przeszkadzało, na moje pytania doktor odpowiadał rzeczowo i zrozumiale.

jako fachowiec bardzo dobry,dokładny,jedyny zarzut to mało kontaktowy z pacjentem dlatego dziwię się opiniom o uprzejmości ,i że jest miły.... gośka

gośka

Super lekarz! Polecam każdemu potrzebującemu pacjentowi! Mam 100% zaufanie do Pana Doktora! Jest kompetentny, uprzejmy, z fajnym poczuciem humoru, że przynajmniej się tak człowiek nie stresuje na stole operacyjnym.

kompetentny,spokojny,uprzejmy,bardzo profesjonalnie podchodzacy do pacjenta,bardzo dobry specjalista

Lekarz godny polecenia i zaufania. Kompetentny, życzliwy, cierpliwie tłumaczący. Będę polecać jego moim znajomym, bo wiem, że trafią w dobre ręce. Życzę mu wszystkiego dobrego. Oddana pacjentka, Bożena.

Lekarz godny polecenia. W bardzo dobrym kontakcie z pacjentem w klinice. Tłumaczy, rozmawia a po zabiegu w ciągu dnia dwa razy odwiedza swoich pacjentów. Lekarz z pasją !

Życzliwy, kompetentny, rzeczowy, "złote ręce". W pełni Mu ufam. Przed i po zabiegu w dobrym kontakcie z pacjentem zarówno na oddziale, jak i w przychodni, a także telefonicznym. Podejmuje się (z powodzeniem) trudnych dla chirurga wyzwań. Jest naprawdę najlepszy.

Lekarz godny polecenia. Wykonał mi zabieg, po którym mam bliznę milimetrowa. Strasznie się bałam, że będzie ona szpetna, ale pan doktor powiedział, że postara się wykonać zabieg jak najmniej inwazyjnie i się udało. Dziś już jestem zdrowa. Pan doktor nie żałuje skierowań na dodatkowe badania, a wręcz przeciwnie sam mówi ze trzeba się kontrolować i badać, a nie każdy lekarz jest taki chętny do dawania skierowań :)

Doktor spełnił moje oczekiwania, jest rzeczowy,konkretny, kompetentny, profesjonalny. Jedyne co to czasami odczuwałam w rozmowie z nim że jest trochę nieuprzejmy.

Jestem zadowolona z wyboru tego lekarza. Jasno tłumaczy, rzeczowo podchodzi do zagadnienia, troszczy się o pacjenta. Dziękuję za wykonanie zabiegu. Będę polecała tego specjalistę znajomym.