lekarz Jacek Laskus

Współpracuję od niedawna z dr.Laskusem.To jest człowiek o ogromnej kulturze osobistej.Jest super fachowcem,który chyba nigdy się nie myli.A przede wszystkim jest bardzo konkretny.Życzę,aby takim pozostał...

Jestem pacjętką Pana doktora juz od czterech lat i zdecydowanie musze powiedziec, że lepszego lekarza sobie nie wyobraza, jest zdecydowany, kompetentny, zawsze przygotowany do rozmowy, przezde wszystkim ma olbrzymia wiedze w dziedzinie jaka sie zajmuje, jego sposob bycia, rozluznia i pozwala zapomniec o tych zlych rzeczach, zawsze przed zabiegiem (a mialam juz ich 4) porozmawia i usopkoi pacjeta. Zawsze na sale operacyja wchodze z usmiechem na twarzy :] Zycze takich lekrazy kazdemu ;]

Leczyłam się u tego lekarza dobrych parę lat temu, jestem całkowicie zadowolona, gdyby nie ten lekarz nie wiem jak by się skończyło. Polecam wszystkim.

Wspaniały lekarz mam bardzo duże zaufanie do pana doktora polecam innym chorym panią 2 miesiące temu miałam zabieg który wykonał doktor Laskus.

Arogancki,niemiły próbował mnie ośmieszyć pomimo tego że byłam zdenerwowana przed zabiegiem

Pan dr Laskus to lekarz bardzo przystępny, konkretny i co najważniejsze wykazuje się należną kompetencją. Ponadto doskonale zna się na tym co robi co może potwierdzać moje zadowolenie z efektu końcowego jego starań. Jeżeli chodzi o mnie to mam do niego pełne zaufanie i jeśli w PRZYSZŁOŚCI będę wymagała jakiejkolwiek ingerencji chirurgicznej z pewnością poddam się w jego ręce Profesjonalista wysokiej klasy.

Profesjonalista wysokiej klasy.

świetny fachowiec, specjalista, dzięki niemu jeszcze tu jestem

świetny fachowiec, specjalista, dzięki niemu jeszcze tu jestem

lekarz moim zdaniem zna się na fachu, uprzejmy, polecam pomimo że to była moja piewsza wizyta, byłam i jestem bardzo zadowolona. blizna "ładna" ładnie zaszyta. czas oczekiwania na zabieg ok. 2 tyg z NFZ.

Profesjonalista, bardzo dobre podejście do pacjenta.

Profesjonalista, bardzo dobre podejście do pacjenta.