Psycholog absolwent Instytutu Psychologii Uniwesytetu Jagiellońskiego, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny (certyfikat PTTPB nr: 315). Ukończył czteroletnie szkolenie w terapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT w Warszawie.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w diagnozie psychologicznej i psychoterapii, które zdobywał w Wojewódzkiej Przychodni Zdrowia Psychicznego w Krakowie, w Małopolskim Ośrodku Medycyny Pracy, a także pracując w prywatnych gabinetach w Nowym Targu i...

Bardzo dobry terapeuta. Dzięki jego pomocy pozbyłem się silnych lęków, które uniemożliwiały mi normalne życie. Szczerze polecam.

Pan Jacek-pierwszy psycholog który naprawdę mi pomógł a leczę się juz od 12 lat,bardzo miły,profesjonalny,naprawdę zaangażowany w problemy pacjenta,próbuje różnymi metodami pomóc,bardzo otwarty na różnorakie uwagi a przy tym pełen zapału i życzliwości,skromny..takiego terapeuty ze świecą szukać:)bardzo polecam p.Jacka.

Polecam, bardzo fachowa osoba. Pomocna i budząca zaufanie. Pierwszy psycholog, który pomógł mi rozwiązać mój problem po kilkunastu regularnych wizytach. Dobrze tłumaczy problem, można dzięki spotkaniom zrozumieć wiele.

Lekarz zdecydowanie wart polecenia. Na samym początku terapii pojawiła się myśl żeby zrezygnować, że będzie za trudno, ale zostałam i nie żałuję.

Bardzo kompetentny budzący zaufanie .Bardzo polecam terapie u pana psychologa

Bardzo kompetentny budzący zaufanie .Bardzo polecam terapie u pana psychologa

Wciąż poszukujesz "Psycholog Nowy Targ"?

mgr
Barbara Struzikowska