dr n. med. Jacek Lisawa

swietny lekarz, godny zaufania, tlumaczy krok po kroku, proponuje rozne rozwiazania procesu leczenia

I had my first laparoscopy in California. After few months follow up the surgery my endometriosis was back. I was referred to dr Lisawa by my cousin who is gynecologist as well. He referred me to him due to my problem. Dr Lisawa specializes in endometriosis. I was visiting Poland and went for consultation to dr Lisawa. He explained to me how the surgery looks like and the expectations after. Also about possibility of resection of the ovary during this procedure. He told me that I still could get pregnant with one ovary left. I was completely terrified. He said their was not much time left and he could do laparoscopy at private hospital. I scheduled my surgery. Dr Lisawa removed only part of my left ovary and whole endometriosis which was spread in multiple locations. I recovered quick and went back home to California. In exactly 3 months after the
surgery I got pregnant. He is amazing specialist, very detail oriented with absolutely golden hands. I have two boys now and no sings of endometriosis. He cured it. Thank you doctor.

Ja osobiście wolę lekarzy bardziej rozmownych.Przez całe badanie odezwał sie może trzy razy.Ja wiem ,że dla doktora usg ciąży to chleb powszedni,ale dla mnie to przeżycie .Przecież to moja dzidzia to mnie ciekawi.Czułam się jak w szkole u surowego nauczyciela .Jednak opinie ma doktor bardzo dobrą .

polecam , jest konkretny a każdy problem cierpliwie omawia , po laparoskopi którą u mnie wykonał czuję się dobrze

Pan dr Lisawa robił mi laparoskopię w szpitalu na Madalińskiego. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Duży profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta – polecam.

Chodzilam do dr Lisawy z pierwszą ciązą w 1998 roku. Robiąc mi USG w 31 tygodniu ciązu nagle stwierdzil ze dziecko ma bardzo dużą główkę i coś jest nie tak ...... spanikowana pojechalam do innego dr aby sie upewnić ....okazalo się ze wszystko jest ok!!!! Urodzilam zdrowego synka :))))

Pan doktor prowadzi moją 1 ciążę. Czasem muszę sama o coś dopytać, ale ogólnie jestem bardzo zadowolona. Troszkę czasem mam niedosyt wiadomości, ale za to na kolejną wizytę mam stos pytań i po prostu pytam! Pan doktor może i celowo za wiele czasem nie mówi, bo my kobiety a zwłaszcza w ciąży mam skłonności do paniki, czasem niepotrzebnej ;)

W moim przypadku dr Lisawa okazał się bardzo niekompetentny. Zdiagnozował u mnie kłykciny kończyste, których w ogóle nie miałam. Przepisał mi na nie bardzo drogi lek Wartec, kosztujący ok. 100 zł. Z wykupionym lekiem miałam zgłosić się do Pana Doktora, a że akurat nie było do Niego wolnego miejsca, zgłosiłam się do innego lekarza w Centrum Damiana, który powiedział, że wcale nie ma pewności, że mam kłykciny - ale żeby rozwiać wątpliwości, najlepiej wykonać kolposkopię. Zalecono mi na razie wstrzymanie się z kuracją. Lekarz, który wykonał kolposkopię (również w Centrum Damiana) potwierdził, że żadnych, ale to żadnych kłykcin nie mam i powiedział, żebym w żadnym wypadku nie stosowała Wartecu. Całe szczęście, że przez zwykły przypadek trafiłam do innego lekarza, bo tak w nieświadomości smarowałabym zdrową tkankę bardzo silnym lekiem. W ulotce Wartecu producent podaje wyraźnie, że: "Wartec krem należy stosować tylko na brodawki, ponieważ zawiera substancję czynną farmakologicznie, która może być szkodliwa przy dłuższym kontakcie ze zdrową skórą".

Stanowczo odradzam tego lekarza.

bardzo kompetentny lekarz, świetny kontakt z pacjentem

bardzo kompetentny lekarz, świetny kontakt z pacjentem