lekarz Jacek Madejek

Psychiatra

2,9

nie nie nie i jeszcze raz nie,nie chodżcie do niego,zimny nie uprzejmy,udaje jakiegos boga medycyny,żle dobiera leki,wogule mi nie pomugl,a wrecz przeciwnie nabawilem sie przez niego nowych schorzen,mlody ale BARDZO SŁABIUTKI !

każdego pacjenta, któremu nie potrafi pomóc, wysyła do Bolesławca na leczenie psychiatryczne, nie polecam !!!

mam mieszane uczucia, przy pierwszej wizycie wydawało mi sie że szybko mnie zrozumiał i rozszyfrował, ale juz przy drugiej potraktował jak kolejna osobe która przyszła tylko po recepte, szybko "zbywa" pacjenta.

Niestety dużo mu brakuje do miana dobrego lekarza. Trafiłam po nim do innego spesjalisty gdzie dopiero mogę powiedzieć TO JEST LEKARZ. Nie polecam go innym.

dr.madejek jest super lekarzem!jestem jego pacjętką od 9 miesięcy to on mi pomógł jest uprzejmy dba o swojego pacjęta!moge zawsze na niego liczyć kiedy zadzwonie i chcem porozmawiać nigdy mnie nie zbył a zdaża się to często u lekarzy!zawsze służy pomocą jest super super!!!specjalistą!!polecam!!