lekarz Jacek Marcinkowski

Naprawdę dobry specjalista. Prowadził całą moją ciążę, polecam.

Naprawdę dobry specjalista. Prowadził całą moją ciążę, polecam.

ja chodze do doktora prywatnie w innej mijscowosci jest bardzo dobrym lekarzem wie co robi troszczy sie o pacjetki, i naprawde poswieca nam czas na maksymalnie jak tego potrzebujemy, wie co robi i zna sie na rzeczy,jest bardzo mily spokojny i cierpliwy, polecam go kazdej kobiecie na wizyty kontrolne, prowadzenie ciazy i w kazdym klopocie ginekologicznym....

Bardzo miły,godny zaufania lekarz.Bardzo wiele mu zawdzięczam i uwielbiam do Pana doktora chodzić na wizyty...wszystko tak dokładnie wytłumaczy, jest bardzo delikatny i tak potrafi słuchać.

Jest najlepszym lekarzem (ginekologiem) w Mławie.

Jest najlepszym lekarzem (ginekologiem) w Mławie.

Tak berdzo szkoda ze pan doktor Marcinkowski nie pracuje w Przasnyszu.Kilka lat temu bardzo doktor man pomogl. Nie moglismy miec dzieci i doktor skierowal nas do specjalistow w Warszawie.Mimo ze leczylam sie w Warszawie to doktor bardzo czesto robil mi USG .Mimo ze wychodzil juz do domu po dyzurze lub odszedl od stolu operacyjnego nigdy nie odmowil mi badania . Nigdy nie wzial pieniedzy. Dzieki Panu Panie Doktorze po 8 latach leczenia mamy coreczkie. Dziekujemy ipozdrawiamy.(moze Pan czyta).

Najwspanialszy lekarz u jakiego byłam (a niestety sytacja zmuszała mnie do częstych wizyt u ginekologa), wspaniały człowiek. Zdecydowanie polecam wizytę u Niego.

super człowiek, cierpliwy, dokładny, polecam wszytskim babeczkom:)

super człowiek, cierpliwy, dokładny, polecam wszytskim babeczkom:)

Zgadzam się z opiniami poniżej, bardzo dobry lekarz. Czy ktoś wie, gdzie przyjmuje prywatnie w razie gdyby nie przyjmował w Poradni "K"?

Zgadzam się z opiniami poniżej, bardzo dobry lekarz.

tak lepiej nie mozna trafić "jesli coś będzie się działo proszę dzwonić"-daje ogromne poczucie bezpieczeństwa- kiedy czasem tylko tego brak jak martwisz sie o wszytsko czesto zupelnie nie potrzebnie i zaznaczam, że Pan doktor nie bierze pieniedzy.

niezwykły, mądry, dobry człowiek - nie sądziłam, że są TACY LEKARZE z powolania,wraca wiara w drugiego czlowieka dzieki takim ludziom jak Pan za spokuj, cierpliwosc,za nadzieje, za usmiech i za opieke dziekujemy z mezem i synkiem jackiem:)