lekarz Jacek Marcinkowski

Myślę, że porostu lubi swoją pracę i ludzi,inaczej nie umiem tego nazwać - zyczliwy tak poprostu, uprzejmy,wyrozumiały i cierpliwy(odpowiedziec na 1000pytan:)podziwiam:)bardzo mi pomógł - dziękuje

Wszystkie kobiety tak chwalą tego lekarza, a ja po ostatniej wizycie zupełnie zmieniłam o nim zdanie. Kiedy zaczął przyjmować w mławskiej przychodni akurat trafiłam na niego, był bardzo miły, delikatny, poświęcił mi bardzo dużo czasu i dokładnie zbadał, był wg mnie najlepszym ginekologiem. Kiedy byłam u niego ostatni raz, był strasznie niemiły, żeby nie nazwać tego gorzej, na dodatek nie rozpoznał u mnie nadżerki, tylko stwierdził zapalenie jajników i dróg moczowych i dał skierowanie na oddział, nie dało rady go przekonać, żeby wypisał leki. Na szczęście przed przyjęciem na oddział zbadał mnie INNY lekarz, jestem po zabiegu i mam problem z nadżerką z głowy.

Bardzo odpowiedzialny lekarz! Umie wytłumaczyć w czym rzecz oraz poświęci tyle czasu ile trzeba pacjentkom.

Bardzo odpowiedzialny lekarz!
Umie wytłumaczyć w czym rzecz oraz poświęci tyle czasu ile trzeba pacjentkom.

ciepły, cierpliwy,uprzejmy i kompetentny... Bardzo dobry lekarz!! Godny polecenia!

Nie spotkałam nigdy tak wspaniałego, w każdym tego słowa znaczeniu, ginekologa - konkretny i kompetentny. Prowadził moją ciążę 5 lat temu i odbierał poród. Żałuję, że nie poprowadzi kolejnej, z racji wyprowadzki na Pomorze.Polecam w 100%.

polecam wizyte u tego lekarza, jest cierpliwy i delikatny, spokojnie podchodzi do kazdego problemu. nie stresuje

bardzo mi pomogł,dziekuje.mądry człowiek

bardzo mi pomogł,dziekuje.mądry człowiek

rewelacyjny lekarz, miły, delikatny i bardzo mądry

rewelacyjny lekarz, miły, delikatny i bardzo mądry

polecam nie spotyka się juz takich lekarzy, wymierający gatunek:):)odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu