prof. dr hab. n. med. Jacek Moll

Kardiochirurg

Wielki szacunek mamy do profesora Molla, ktory zoperował naszego synka w 15 dobie zycia , bardzo dziekujemy za bardzo dobrze wykonaną operację, dzięki ktorej nasz synek żyje. Niestety nie moge powiedzieć, że lekarze kardiolodzy z tego Instytutu są kompetentni, jak można być lekarzem prowadzącym i wachać się czy dziecko ma dwie komory serca czy jedną, to dwa tygodnie temu pani doktor stwierdziła, że nasze maleństwo może bedzie miało dwie komory, skoro cały czas je ma, wiadomo już było o tym w ciąży po porodzie po operacji. Panie Profesorze jest Pan jednym z niewielu w Instytucie ktorzy są kompetentni i nie zaprzeczają postawionej przez siebie diagnozie. Całe życie bedziemy wdzięczni za to co Pan Profesor zrobił dla naszego maluszka. Rodzice Marcelka

BARDZO POLECAM TEGO LEKARZA JEST BARDZO DOBRY PO PROSTU NIE SAMOWITY CZŁOWIEK DZIEKUJEMY MU ZA URATOWANIE ŻYCIA 5 LAT TEMU NASZEJ CÓRKI JAK I DZIEKUJEMY JEGO ŻONIE ZA POMOC W OPIECE NAD DZIECKIEM I MOJĄ ZONĄ WSZYSTKO PO PROSTU WSPANIALE WIECEJ TAKICH SKROMNYCH MIŁYCH I WSPANIAŁYCH LUDZI NA ZIEMI. DOKTOR JACEK MOLL JEST PO PROSTU NAJLEPSZY NA SWIECIE JAK GO ZABRAKNIE TO NIE WIEM CO TO BEDZIE PO PROSTU NAWET O TYM NIE MYSLIMY!!! DZIEKUJEMY ZA WSZYSTKO POZDRAWIAMY RODZINA Z DZIAŁDOWA WOJ.WARMIŃSKO-MAZURSKIE

DZIEKUJEMY ZA WSZYSTKO

POZDRAWIAMY RODZINA Z DZIAŁDOWA
WOJ.WARMIŃSKO-MAZURSKIE

MOIM ZDANIEM JEST TO NAJLEPSZY LEKARZ NA ŚWIECIE.W 1999 R OPEROWAŁ MOJE DZIECKO Z WADĄ SERCA W 5 DOBIE ŻYCIA .OPERACJA PRZEBIEGŁA POMYŚLNIE .W SZPITALU W SKARŻYSKU W KTÓRYM SIĘ URODZIŁ ORDYNATORKA ODDZIAŁU NOWORODKÓW NIE DAWAŁA SZANSY PRZEŻYCIA NAWET KILKU DNI .J.MOLL JEDNAK CZYNI CUDA .DZIŚ CHŁOPIEC MA 12 LAT I JEST ZDROWY .JESTEM MU DOZGONNIE ZA TO WDZIĘCZNY .POLECAM TEGO LEKARZA Z CAŁEGO SERCA

Nasz synek był operowany przez profesora Molla kiedy miał 3 tygodnie. Dzisiaj Fabianek ma dwa latka i jest szczęśliwym zdrowym chłopcem. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Szczęśliwi rodzice z Łódzi:)

Bardzo dobry kardiochirurg, operował naszego synka 8 miesięcy temu, jego żona prof. Moll jest przemiłą kompetentną osobą, również syn jest przemiłym i troskliwym lekarzem. naprawdę godni polecenia.Dziękujemy rodzice Szymonka.

wspaniały lekarz,a przede wszystkim człowiek ,który rozumie rodziców:)

wspaniały lekarz,a przede wszystkim człowiek ,który rozumie rodziców:)

Wspaniały lekarz i człowiek,operował mojego syna gdy miał6m-cy, teraz jest szczęśliwym 4-latkiem,a ja szczęśliwą mamą zdrowego dziecka.

Wspaniały człowiek i wyśmienity profesor. Dziękuje Bogu, że nasza córeczka była operowana przez Pana Profesora Jacka Molla. Wspaniały człowiek, także jego szanowna małżonka - po prostu wspaniali ludzie. Bóg zapłać i wszystkiego najlepszego. Rodzice 2-letniej Wiktorii.

Rodzice 2-letniej Wiktorii.

JEST ŚWIETNY!!!!!!!!!! REWELACYJNY FACHOWIEC!!!!! DZIĘKUJEMY - RODZICE I NASZ WSPANIAŁY SZEŚCIOLETNI SYNEK.

Moim zdaniem profesor Moll ma niesamowity dar od Bogga w rekach. Swietny specjalista, wspanialy czlowiek

Wciąż poszukujesz "Kardiochirurg Łódź"?

CZMP

Witold Pawłowski