prof. dr hab. n. med. Jacek Moll

Kardiochirurg

P.profesor jest bardzo dobrym specjalista uratował życie mojemu synkowi za co jestem bardzo wdzięczna Marta Wejherowo

Zoperował nam córę jak miała 6 m -cy, dając jej tym samym normalne życie. Jest teraz pełnym energii 1,5 rocznym dzieciakiem.

najlepszy lekarz na świecie,podejmie się każdego zabiegu,potrafi zrobić cuda,dzięki niemu moje dziecko żyje

Pan prof. Jacek Moll jest najlepszym kardiochirurgiem dziecięcym na świecie.Uratował życie naszmu synkowi Michałkowi - gdzie inni lekarze nie dawali żadnej szansy na życie i jakiekolwiek leczenie. Dziękujemy Panie Profesorze

PAN doktor Moll dwukrotnie operował moją dwutygodniową córeczkę. Podarował jej drugie życie. Kompetentny, cierpliwy, życzliwy - prawdziwy lekarz z poołania.

PAN doktor Moll dwukrotnie operował moją dwutygodniową córeczkę.

Wspaniały człowiek o wielkim sercu i wiedzy, dziękujemy

Wspaniały człowiek o wielkim sercu i wiedzy, dziękujemy

to wsopaniały lekarz uratowł mojego synka Mateuszka -chylimy głowy panie profesorze

Zoperował serduszko mojego małego synka ratując mu życie. Miły, podchodzi do każdego przypadku indywidualnie zawsze ma czas porozmawiać i wytłumaczyć. Najlepszy kardiochirurg na Świecie.