prof. dr hab. n. med. Jacek Moll

Kardiochirurg

niesamowity lekarz-uratował mojego wnusia Kubusia

niesamowity lekarz-uratował mojego wnusia Kubusia

Bardzo dobry specjalista, uratował naszą roczną córeczkę, miły i czuły.

Bardzo dobry specjalista, uratował naszą roczną córeczkę, miły i czuły.

Wielki szacunek mamy do profesora Molla, ktory zoperował naszego synka w 15 dobie zycia , bardzo dziekujemy za bardzo dobrze wykonaną operację, dzięki ktorej nasz synek żyje. Niestety nie moge powiedzieć, że lekarze kardiolodzy z tego Instytutu są kompetentni, jak można być lekarzem prowadzącym i wachać się czy dziecko ma dwie komory serca czy jedną, to dwa tygodnie temu pani doktor stwierdziła, że nasze maleństwo może bedzie miało dwie komory, skoro cały czas je ma, wiadomo już było o tym w ciąży po porodzie po operacji. Panie Profesorze jest Pan jednym z niewielu w Instytucie ktorzy są kompetentni i nie zaprzeczają postawionej przez siebie diagnozie. Całe życie bedziemy wdzięczni za to co Pan Profesor zrobił dla naszego maluszka. Rodzice Marcelka

po pierwsze ranking wprowadza w blad , bo to nie jest lekarz od doroslych tylko od dzieci. Niepotrzebnie jechalem z Katowic!!!!

Pan profesor to cudowny człowiek wybitny lekarz !

Pan profesor to cudowny człowiek wybitny lekarz !

Wspaniały człowiek i doskonały lekarz, zoperował mojego syna ratując mu życie.

Wspaniały człowiek i doskonały lekarz, zoperował mojego syna ratując mu życie.

to wsopaniały lekarz uratowł moja corke -chylimy głowy panie profesorze

to wsopaniały lekarz uratowł moja corke -chylimy głowy panie profesorze

Dzięki NIEMU Maja żyje!!! Była w bardzo ciężkim stanie, a On nas podtrzymywał na duchu i wspierał.... Polecam jako kardiochirurga nawet dla takich maleństw jak moja córeczka. Panie doktorze DZIĘKUJĘ!!!!!

Najbardziej suuuuuper lekarz jakiego znam. Uratował życie naszego Kasperka wykonują 3 trudne operacje na serduszku. Serdecznie Go pozdrawiam. Polecam!!!!!

Pan Profesor jest najlepszym chirurgiem, lepszego Państwo nigdzie nie znajdziecie!Jego podejście do rodzin i do samych małych pacjentów jest nie porównywalna w słowach.Mój synek ma 2 latka i dwa razy był na sali operacyjnej gdzie Profesor go operował.Chyle czoła Profesorze!