lekarz Jacek Neczyperowicz

Dermatolog

8 miesięcy leczenia sterydami - Pan Doktor twierdził, że to co ja nazywam wysypką, to nie wysypka tylko "sucha skóra", na którą przepisywał maści natłuszczające. Po 8 miesiącach trafiłam do dermatologa z kliniki na ul. Francuskiej - diagnoza w ciągu 5 sekund: choroba Duhringa. Nie polecam Pana Doktora, wiedza niedostateczna + przepisywanie sterydów na każde schorzenie!!!!!!!!!!!!

Tylko ten doktor chetnie leczy "nas" w mniejszości.

Tylko ten doktor chetnie leczy "nas" w mniejszości.

Borykam się z utratą włosów. Pan Neczyperowicz sprawia wrażenie osoby posiadającej ogromną wiedzę i wierzę, że tak w istocie jest. Poświęcił wystarczającą ilość czasu na omówienie przyczyn problemu i wszelkich metod leczenia. Jednak mimo wszystko mam nadzieję, że Jego diagnoza okaże się błędna, bo by to oznaczało że w perspektywie kilku lat musiałbym się pożegnać z czupryną. 50zł za fachową poradę to niewiele. Polecam.

Pan doktor zna się na swoim fachu i co wazne pamięta swojego pacjenta i jego schorzenie. Swietny lekarz i człowiek.

Polecam tego lekarza. Jest bardzo miły i uprzejmy, ale najważniejsze, że przepisał mi odpowiednie leki, które w końcu zadziałały. Poświęca pacjentowi należytą ilość czasu. No i oczywiście widać, że zna się na rzeczy :)

Prywatnie 40 zł i przyjmuje w ten sam dzień, ale przyjmuje też darmowo z NFZ, tylko czeka się 2 miesiące. Najlepszy lekarz u jakiego byłem. Miałem problem z nogą i miejscem intymnym i wszystko mi wytłumaczył. Skąd problem i czego mam unikać, by szybciej znikło. Przepisał mi tanie leki. Dowiedziałem się tyle przydatnych informacji na temat zdrowia. Świetny człowiek i fachowiec. Szczerze polecam. wyleczony

wyleczony

Styl pracy tego lekarza przypomina obsługę taśmy produkcyjnej. Pan Jacek jest wprawdzie człowiekiem uprzejmym i przychylnie nastawionym do pacjenta ale w ramach dwóch minut, które dla niego przeznacza i następny proszę. Badanie skóry zastępuje stwierdzeniem: Ja już zza biurka widzę co pani jest. Ta błędnie postawiona zza biurka diagnoza kosztowała mnie fragment ostro podrażnionej skóry, niewłaściwie dobranymi lekami. Zdecydowanie odradzam.

Nie polecam, zawiodłam sie na tym lekarzu.

Nie polecam, zawiodłam sie na tym lekarzu.

Takich lekarzy już chyba nie ma-poza tym jednym! POLECAM!

Takich lekarzy już chyba nie ma-poza tym jednym! POLECAM!

bardzo dobry,bardzo grzeczny,bardzo uprzejmy lekarz.człowiek który pracuje zgodnie z powołaniem.pomaga chorym,tłumaczy chorobę, jest cierpliwy, wyrozumiały dla chorego człowieka. wzór dla lekarzy. wydawałoby się, że w dzisiejszym roszczeniowym świecie, takich lekarzy już nie ma. a jednak..... jeśli ktoś poszukuje dobrego,kompetentnego specjalisty, fachowca temacie dermatologii, to gorąco polecam pomoc Pana Doktora, który przyjmuje we wtorki, w Katowicach w poradni na ul. Żelaznej. wspaniały lekarz,uprzejmy człowiek,przyjazny pacjentowi.:):):):):)

wspaniały lekarz,uprzejmy człowiek,przyjazny pacjentowi.:):):):):)