lekarz Jacek Neczyperowicz

Dermatolog

serdeczny ,życzliwy, bardzo uprzejmy,wrazliwy, a przy tym kompetentny lekarz.szybko ocenia schorzenie, a co najlepsze dla pacjenta-trafnie.zyczliwie i cierpliwie odpowiada na pytania.lekarz o wielkim sercu i szacunku dla chorej osoby.jest niezwykle sympatyczny,wzbudza zaufanie. polecam go bardzo.

polecam go bardzo.

Jestem zadowolona. Jedyny dermatolog, który mi pomógł. Od razu wiedział co mi dolega i jakie maści mi przepisać, czego mam unikać, żeby choroba postępowała. Polecam każdemu jest naprawdę dobry w swoim zawodzie i widać, że z powołania.

Pan doktor godny polecenia. Stawia trafne diagnozy, skutecznie leczy. Ogląda zmienione miejsca a nie jak inni bez obejrzenia przepisuja maści. Ma dużą wiedzę, jest miły i skromny. Polecam go wszystkim.

wspaniały dermatolog, przeprowadzał u mnie leczenie szpitalne na ul. Raciborskiej w K-cach które w 90% zakonczylo sie tak jak tego chcialem, gdyby nie pani dyrektor szpitala ktora przejela zaraz w sobote moje leczenie zmieniajac taktyke a w poniedzialek wypisując ze szpitala. coż polecam tego człowieka

człowiek o ponadprzeciętnej wiedzy. Po wielu wizytach u innych lekarzy w końcu ktoś mi pomógł.

Bardzo przyzwoity lekarz. Kompetenty, mily, szybka, konkretna diagnoza.

Bardzo przyzwoity lekarz. Kompetenty, mily, szybka, konkretna diagnoza.