lek. med. Jacek Ornat

Urolog

POLECAM Wspaniały lekarz. Więcej takich lekarzy, z takim podejściem do pacjenta, zawsze uśmiechnięty, uprzejmy. Spokojnie tłumaczy, wyjaśnia.

Lekarz, którego z całego serca można polecić każdemu, potrzebującemu pomocy urologicznej. Kompetentny, empatyczny, poświęca swój wolny od pracy czas, aby porozmawiać z pacjentem i rozwiać jego lęki i wątpliwości co do sposobu leczenia. Złoty człowiek. Dziękuję Doktorze.

Takich lekarzy jak Pan Ornat bardzo nam potrzeba.Fachowiec jednocześnie wspaniały człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej i empatii .

Wspaniały lekarz i człowiek. Polecam , takiego lekarza jak pan doktor Jacek Ornat nam potrzeba , ale na pewno stanowi wyjątek. Podchodzi do pacjenta z sercem i posiada ogromną wiedzę.

Bardzo dobry lekarz, wykonał u mnie zabieg krótkiego wędzidełka celująco, dodam, że mało lekarzy prywatnie taki zabieg wykonuję, a jeśli tak to odległe terminy są. Pozdrawiam!

Jacek Ornat to rewelacyjny, kompetentny lekarz. Dziękuję za udany zabieg krótkiego wędzidełka, teraz żyje się o niebo lepiej. Pełen profesjonalizm, polecam innym.

polecam pana Jacka Ornata ponieważ jest on człowiekiem kompetentnym, bardzo dobrym i pomocnym . Jako jedyny trafił za pierwszym razem w moją chorobę i wystawił leki dzięki którym się wyleczyłam. Bardzo dziękuje panu doktorowi. Oby więcej takich doktorów było w naszym kraju!!! :D

Polecam tego lekarza! Naprawdę zna się na swoim fachu!

Polecam tego lekarza! Naprawdę zna się na swoim fachu!

Z panem doktorem Ornatem spotkałam się po raz pierwszy w czasie mojego pobytu na Oddziale Urologii WCM. Więcej takich lekarzy a opinia o służbie zdrowia poprawi się zdecydowanie. Gratuluję Rodzicom takiego syna, dziękuję Im jednocześnie, bo przecież te zasady musiał wynieść z domu rodzinnego.