lek. med. Jacek Ornat

Urolog

Takich lekarzy jak Pan Ornat bardzo nam potrzeba.Fachowiec jednocześnie wspaniały człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej i empatii .

Jacek Ornat to rewelacyjny, kompetentny lekarz. Dziękuję za udany zabieg krótkiego wędzidełka, teraz żyje się o niebo lepiej. Pełen profesjonalizm, polecam innym.

Bardzo dobry lekarz, wykonał u mnie zabieg krótkiego wędzidełka celująco, dodam, że mało lekarzy prywatnie taki zabieg wykonuję, a jeśli tak to odległe terminy są. Pozdrawiam!

polecam pana Jacka Ornata ponieważ jest on człowiekiem kompetentnym, bardzo dobrym i pomocnym . Jako jedyny trafił za pierwszym razem w moją chorobę i wystawił leki dzięki którym się wyleczyłam. Bardzo dziękuje panu doktorowi. Oby więcej takich doktorów było w naszym kraju!!! :D

Polecam tego lekarza! Naprawdę zna się na swoim fachu!

Polecam tego lekarza! Naprawdę zna się na swoim fachu!

Cierpliwie i dokladnie informuje pacjenta o przyczynach i przebiegu choroby oraz proponuje optymalne, radykalne i kompleksowe, trwale sposoby wyleczenia.

Z panem doktorem Ornatem spotkałam się po raz pierwszy w czasie mojego pobytu na Oddziale Urologii WCM. Więcej takich lekarzy a opinia o służbie zdrowia poprawi się zdecydowanie. Gratuluję Rodzicom takiego syna, dziękuję Im jednocześnie, bo przecież te zasady musiał wynieść z domu rodzinnego.

najlepszy lekarz na świecie doskonale wytlumaczyl chorobę i metodę leczenia, wzbudza zaufanie, poświeca ogromnie dużo czasu dla pacjenta, bardzo uprzejmy i kompetentny, zdecydowanie polecam !

najlepszy lekarz na świecie

zdecydowanie polecam !

Młody ,bardzo kompetentny lekarz.Leżąc w szpitalu byłem pod jego opieka.Poświęcił mi dużo czasu i bez zniecierpliwienia wszystko wyjaśnił.Jest przy tym bardzo grzeczny i uprzejmy, czego niektórzy z pracujących tam lekarzy powinni się od niego nauczyć.