lek. med. Jacek Ornat

Urolog

Cierpliwie i dokladnie informuje pacjenta o przyczynach i przebiegu choroby oraz proponuje optymalne, radykalne i kompleksowe, trwale sposoby wyleczenia.

najlepszy lekarz na świecie doskonale wytlumaczyl chorobę i metodę leczenia, wzbudza zaufanie, poświeca ogromnie dużo czasu dla pacjenta, bardzo uprzejmy i kompetentny, zdecydowanie polecam !

najlepszy lekarz na świecie

zdecydowanie polecam !

Młody ,bardzo kompetentny lekarz.Leżąc w szpitalu byłem pod jego opieka.Poświęcił mi dużo czasu i bez zniecierpliwienia wszystko wyjaśnił.Jest przy tym bardzo grzeczny i uprzejmy, czego niektórzy z pracujących tam lekarzy powinni się od niego nauczyć.