dr Jacek Panek

Laryngolog

Godny polecenia fachowiec. Konkretny i uprzejmy. Ze zdrowiem nie powinno się improwizować, uważam, że szczególnym przypadkiem jest zabieg na małym dziecku, tak jak w naszym przypadku 7 latku. Mam pełne zaufanie do doktora, jest najlepszy.

Fantastyczny, przemiły specjalista, ogromne doświadczenie i wiedza. Bardzo sympatyczny i cierpliwy lekarz, wszystko świetnie wytłumaczy.

Profesjonalista w każdym calu , miły,uczynny, rzeczowy, bardzo duża wiedza zawodowa, olbrzymie doświadczenie w zawodzie.

Byłem dziś umówiony na 15:00. Fakt że dotarłem o 15:15 ale gabinet był zamknęty, a telefon wyłączony. Jechałem specjalnie 50 km na wizytę. Nie polecam

Witam, proszę o rozwagę w ocenie kompetencji.Najwyrażniej pacjenci nie potrafią rozmawiać z lekarzami,uważam doktora za wysokiej klasy specjalistę. Krystyna

Krystyna

moze ma staz i moze ma doswiadczenie ale jest chamski i bezczelny mialem wizyte na zabieg dzwonie i dowiaduje sie ze mi sami przelozyli zabieg na inny termin nie informujac mnie o tym gdy prosze pielegniarke o rozmowe z doktorem on mi w chamski sposob odpowiada ze to ja dzwonilem i przelozylem wizyte wizyte na ktora czekalem pol roku i uslyszalem teksty typu chyba pan jest nie normalny itp. po czym rzucil sluchawka czy tak robi normalny lekarz??? takie teksty i zachowanie to niech ten burak ze wsi zachowa dla siebie odradzam tego pseudo lekarza

Nie rozumiem komentarzy przedmówców na szczęście nie ci ludzie decydują o kompetencjach lekarzy.Doktor z ogromnym stażem ,zaangażowaniem.Osobiście bardzo polecam.

Doktor Panek jest typowym przykładem lekarza mająceego gdzieś pacjentów, w ogóle sie nie zna na swojej pracy, kiedy tata poszedł do niego, to leczył go antybiotykami w ogóle niepotrzebnie albo wmawiał mu jakieś przyczyny w ogóle absurdalne, przez co tata musi isc teraz na zabieg bo go zwiodził za nos, a gdyby sie przyznał ze nie umie go wyleczyc i tata poszedłby do innego specjalisty to wyleczyloby sie to tabletkami. Wiec jest za tym aby takim lekarzom odbierać prawa do wykonywania zawodu:/

Raz miałam z nim kontakt i więcej nie zamierzam. Odradzam innym

Raz miałam z nim kontakt i więcej nie zamierzam. Odradzam innym