Laryngolog Elbląg

ul.Komenskiego

Świetny lekarz, konkretny fachowiec. Odpowiada na wszystkie pytania bez
owijania w bawełnę. Już na pierwszej wizycie trafił z diagnozą i umówił
zabieg (telefonicznie przy mnie!). Moim zdaniem dobro pacjenta jest dla
niego najważniejsze. Po zabiegu w ciągu dnia przychodził kilka ...

Świetny lekarz, konkretny fachowiec. Odpowiada na wszystkie pytania bez
owijania w bawełnę. Już na pierwszej wizycie trafił z diagnozą i umówił
zabieg (telefonicznie przy mnie!). Moim zdaniem dobro pacjenta jest dla
niego najważniejsze. Po zabiegu w ciągu dnia przychodził kilka razy pytać o
stan zdrowia. Po zabiegu również konsultacje ze szczególną dbałością o
zdrowie pacjenta. Bardzo sympatyczny, otwarty i pomocny lekarz. Polecam!

Opinia dodana przez: autobus

Reja 26
82-300 Elbląg

Właśnie dziś się dowiedziałam, że pan doktor nie żyje więc wyrazy współczucia dla rodziny. Pan doktor wyleczył mi syna, który bardzo cierpiał a inni lekarze nie umieli mu pomóc. Wyleczył też córkę, która straciła głos i po miesięcznym pobycie w szpitalu i wielu konsultacjach dostała skierowanie do psychiatry. Zamiast do psychiatry pojechałam do dr Maciejewskiego i on jej pomógł już po pierwszej wizycie. To był prawdziwy specjalista, do tego miły, zawsze uśmiechnięty, cierpliwy, tłumaczył wszystko dokładnie, był prawdziwym profesjonalistą.

Opinia dodana przez: Anna

NATURHOUSE
Bałuckiego 9a
82-300 Elbląg

Lekarka z dużym doświadczeniem, dobrym podejściem do pacjenta. Konkretnie zadziałała jej metoda i postawiła mnie na nogi, polecam wszystkim.as

Poradnia Laryngologiczna
Malborska 39
82-300 Elbląg

Świetny i kompetentny lekarz. Krótkie kolejki i bardzo kompleksowe podejście. Wizyty prywatne praktycznie od ręki i o każdej porze dnia. Zdecydowanie polecam!!!

Opinia dodana przez: ja

UNI-MED
Gdyńska 51, wejście od ul.Niepodległości
82-300 Elbląg

Świetny lekarz. Wysłucha, dokładnie przebada, zawsze wyjaśni; rzeczowo i jasno opisze skąd mogą brać się objawy i jak im zapobiegać. Rozwieje wszelkie wątpliwości, poświęci czas i wysłucha. Nie zbagatelizuje objawów, a nawet zauważy to czego inni lekarze nie byli w ...

Świetny lekarz. Wysłucha, dokładnie przebada, zawsze wyjaśni; rzeczowo i jasno opisze skąd mogą brać się objawy i jak im zapobiegać. Rozwieje wszelkie wątpliwości, poświęci czas i wysłucha. Nie zbagatelizuje objawów,  a nawet zauważy to czego inni lekarze nie byli w stanie dostrzec. W dzieciństwie  naprawił źle wykonany zabieg operacyjny wycięcia trzeciego migdałka (przeprowadzony u innego lekarza) i podciął boczne, operacja przeprowadzona w super warunkach, która zdecydowanie poprawiła komfort życia, nie zdażają mi się już ataki duszności bez żadnej przyczyny, przez które nawet trafiałam na pogotowie. Doradził jakie badania warto zrobić i przepisał trafione leki na moje problemy z zatokami. Po latach przyjeżdżam do pana doktora Denisiuka na konsultację nawet z innego miasta i województwa. Najlepszy lekarz ever i z pewnością zasługuje nawet na 6****** :) (ale niestety nie ma możliwości dodania takiej oceny na portalu). Profesjonalnie podchodzi nawet albo zwlaszcza do "małego pacjenta". Bardzo sympatyczny i z poczuciem humoru. Szczerze polecam i oby jak najwięcej takich specjalistów z powołaniem!!! Bardzo zadowolona pacjentka Natalia Hermann.

Opinia dodana przez: Natalia

ul. Robotnicza 79 gab 119
82-300 Elbląg

Bardzo solidny,uprzejmy,znający się na rzeczy lekarz.Potrafi przyjąć pacjenta w dzień rejestracji już podczas kończenia pracy w przychodni.Godny polecenia.

Opinia dodana przez: Zbigniew

Elbląg

Godny polecenia fachowiec. Konkretny i uprzejmy. Ze zdrowiem nie powinno się improwizować, uważam, że szczególnym przypadkiem jest zabieg na małym dziecku, tak jak w naszym przypadku 7 latku. Mam pełne zaufanie do doktora, jest najlepszy.

Opinia dodana przez: Alexander