lekarz Mieczysław Barański

Laryngolog, Pediatra

3,5
3,7
3,3

Wspaniały lekarz! Jako jedyny potrafił wykluczyć chorobę, a co za tym idzie poważną operację (kilku lekarzy nie wiedziało co mi dolega, ordynator z Wojewódzkiego Szpitala w Elblągu tylko zaglądając do ucha stwierdził, że operacja jest konieczna, zaczął się umawiać już na termin - bez wykonania jakichkolwiek badań). Naprawdę bardzo kompetentny człowiek, lepszego laryngologa nie spotkałam, a miałam do czynienia z wieloma.

Bardzo solidny,uprzejmy,znający się na rzeczy lekarz.Potrafi przyjąć pacjenta w dzień rejestracji już podczas kończenia pracy w przychodni.Godny polecenia.

Nie polecam ,kilka dni temu byłam na prywatnej wizycie z córką ,spotkanie trwało niecałe 10 min nie uzyskałam żadnej porady .Stracony czas i pieniądze

Brak zainteresowania pacjentem, mimo prywatnej wizyty,szkoda cennego czasu a także pieniędzy wydanych na ta wizyte,na pewno nie skorzystam z jego usług ponownie

Dobry lekarz - zna się na rzeczy. Bardzo mi pomógł. Znowu słyszę i bardzo mu za to dziękuję.

Witam, nie jest to jedyny dobry laryngolog w mieście.Jest wielu innych rownie dobrych.Pozdrawiam Mariusz

Mariusz